Dejte sbohem jednorázovým produktům, které přispívají k produkci nadbytečného odpadu

Dejte sbohem jednorázovým produktům, které přispívají k produkci nadbytečného odpadu


HAAN uvádí první plnitelný krém na ruce a zubní pastu, které jsou navrženy pro dlouhodobé a opakované používání. Malá změna pro vás, ale velká pro naši planetu. HAAN 20 % z jejich zisků financuje vodní projekty
v rozvojových zemích.

 

ZUBNÍ PASTA HAAN

Kolekce zubních past se svěžími a originálními příchutěmi, které remineralizují zuby díky prémiovému složení s hydroxyapatitem. Hydroxyapatit je forma vápníku, který tvoří 97 % skloviny zubu a 70 % jeho dentinu, posiluje zubní sklovinu pro celkově zdravější a jasnější úsměv. Remineralizuje výplň zubní skloviny, snižuje citlivost zubů, zabraňuje vzniku dutin a zesvětluje sklovinu.

Zubní pasta HAAN obsahuje 96 % složek přírodního původu. Dále orální probiotika, rostlinné sladidlo, které snižuje zubní kaz. Inulinový prebiotický vzorec, který pomáhá podporovat dobré bakterie zubů a udržovat zdravou rovnováhu v ústním mikrobiomu, má výbornou chuť, je znovu plnitelná, recyklovatelná s úžasným designem. Neobsahuje parabeny, dřevěné uhlí ani triklosan.

 
50 ml, 189 Kč, Refill balení 150 ml, 589 Kč


TŘI JEDINEČNÉ PŘÍCHUTĚ:

GOOD ON YA: EUKALYPTUS A MÁTA
Svěží a uklidňující kombinace inspirovaná australskými poli, která ochlazuje ústa perfektní rovnováhou esencí eukalyptu, máty a bylinek.

LIFE A BEACH: CHAI ČAJ A MÁTA
Pikantní směs kardamomu, skořicové kůry, zázvoru, hřebíčku, anýzu, vanilky a černého čaje jsou ingredience, které tvoří čaj chai jedním z nejpopulárnějších kalifornských nápojů.

APPLE A DAY: JABLKO & MÁTA
Křupavá zelená jablka čerstvě sbíraná ze sadu s kapkou javorového sirupu jsou typickou chutí anglického venkova.

 

KRÉM NA RUCE HAAN

Vyživující krém na ruce s prebiotiky. Receptura obsahuje 97 % přírodních ingrediencí. Krém na ruce, který je možné opakovaně plnit. Recyklovatelný & ekologicky udržitelný. Prebiotický komplex s inulinem hloubkově vyživuje kožní mikrobiom – udržuje jej v rovnováze, chrání vaše ruce před vnějšími vlivy a dodává jim zdravý
a pěstěný vzhled.

Mikrobiom je živý ekosystém na povrchu pokožky, který zabezpečuje její přirozenou obranyschopnost. Narušením kožního mikrobiomu (například častým mytím rukou) dochází k dehydrataci, stárnutí a tvorbě šupinek. Krém pokožku rukou hloubkově vyživuje tak, aby byla krásná, zdravá a chráněná.

  • Vnější i vnitřní výživa
  • Prebiotický komplex
  • Biologická foto ochrana
  • Svěží & hřejivé vůně
  • 97 % přírodních ingrediencí
  • Perfektní na cesty
  • Udržitelný a recyklovatelný
  • Velikost přesně do kapsy

 
50 ml, 269 Kč, Refill balení 150 ml, 489 Kč


FIG FIZZ
Svěží a šťavnatá vůně Fig Fizz se mísí s tóny zelených fíků, pimentovníku a tonka fazolí – právě ty krému dodávají jemný vanilkový nádech.

COCO COOLER
Hebká chladivá vůně Coco Cooler se mísí s tóny mléčného kokosu, bílé broskve a otočníku.

CARROT CICK
V kořenité vůni Carrot Kick se mísí tóny kurkumy, santalového dřeva a mrkvových semínek, které krému dodávají sladce zemitý nádech. Kurkuma je známá pro své imunostimulační účinky, zatímco santalové dřevo dodává plnou a bohatou vůni.

 

K DOSTÁNÍ VE FANN PARFUMERIÍCH A E-SHOPU WWW.FANN.CZ.