Vybarvěte se na Halloween!

Vybarvěte se na Halloween!


 

Těšíte se na Halloween? Pokud ho berete jako „pozvánku“ na párty a dobrý důvod vybláznit se s barvičkami, máme pro vás inspiraci. Značka Dermacol pro letošní Halloween připravila nepřehlédnutelný komiksový look ve stylu pop-art. Možná se na první pohled jeví komplikovaně, opak je však pravdou. Přesvědčila se o tom na vlastní kůži také influencerka Lucie Slaninková alias Slanchita.

 

Začněte od základu, a to doslova. Pokud má být vaše pleť „plátnem“, na něž půjde vícero barviček, je potřeba ji důkladně vyhladit a připravit dobrý podklad, který prodlouží výdrž make-upu. Podkladová báze White Magic zvládne oboje a jako bonus na pleti vyhladí i jemné vrásky.

Aktivní podkladová báze White Magic, Dermacol – 299 Kč/30 ml

 

Pokud hledáte make-up, který vyretušuje pleť do dokonalosti a odolá všem párty „nastrahám“, nejlepší volbou je vysoce krycí make-up Cover.  Obsahuje až 50 % pigmentů, takže pleť dokáže zesvětlit či ztmavit až o dva tóny a poslouží i jako korektor. Navíc je dlouhotrvající a voděodolný.

Vysoce krycí make-up Cover, Dermacol – 299 Kč/30 g

 

Jako základ pro líčení očí použijte 3D monooční stín. Před nanesením navlhčete štětec fixačním sprejem, čímž zvýrazníte pigmentaci a metalické odlesky stínu.

 3D monooční stín, odstín Panna Cotta, Dermacol – 149 Kč

 

A nyní to nejdůležitější! Tvář vykreslete tak, jak vidíte na předloze:

Pomocí černé fixky na oči zvýrazněte obočí, oblast v okolí vlasů, pod lícními kostmi, čelist, strany a špičku nosu. Nezapomeňte na linku na horním i spodním víčku.

Fixka na oči Precise Black, Dermacol – 99 Kč/1 ml

 

Bílá vysouvací tužka je vysoce pigmentovaná a díky krémové tuze se lehce nanáší. Naneste ji pod linie obočí, vlasů a na špičku nosu. Vykreslete též prostor mezi linkami na očích a celý vnitřní koutek. Důležitou součástí jsou tečky na čele, líci a bradě. Doplnit je můžete červenými, k jejich vytvoření vám poslouží červená rtěnka.

Automatická tužka 16H Matic, Dermacol – 129 Kč

Vysoce pigmentovaný krémový oční stín má praktické balení podobné tužce, proto je jeho aplikace velmi precizní a používá se i pro vytvoření oční linky. U tohoto looku posloužil k vykreslení slzy pod okem. Aby působila více komiksově, dotvořte její okraje pomocí černé fixky a bílé tužky.

Dlouhotrvající stín a oční linka 2 v 1, Dermacol – 149 Kč/1,6 g

Nezaměnitelnou součástí každého looku, i halloweenského, je řasenka. Aby řasy byly co nejvýraznější, volte prodlužující. Lash booster mascara od Dermacol obsahuje navíc sérum, takže při dlouhodobém používání prodlouží řasy permanentně.

Prodlužující řasenka a sérum na řasy Lash booster mascara, Dermacol – 299 Kč

Dokonalé červené rty, které vydrží celou noc, jsme vytvořili pomocí matného odstínu rtěnky Matte Mania. Nevysušuje, nezalézá do vrásek a vydrží bez porušení několik hodin. Na závěr rty orámujte černou a bílou.

Tekutá matná rtěnka Matte Mania, odstín č. 52, Dermacol – 199 Kč/3,5 ml

 

 

Jupí, halloweenský look je hotový. Vyzkoušíte ho?

 

 

Make-up a vlasy: Lucia Šenková/Dermacol
Foto: Lenka Imrichová Kandravá/Dermacol
Modelka: Lucia Slaninková