Vraťte vlasům sílu a zdravý vzhled

Vraťte vlasům sílu a zdravý vzhled


Na hlavě máme asi 100 tisíc vlasů a zhruba 100 jich denně ztrácíme při česání a běžné manipulaci. A nejen to. Na vlasy působí celá řada vnějších vlivů a taky stres. A pokud máte „chudý“ jídelníček s nízkým příjmem minerálů a vitamínů, hustou hřívu mít pravděpodobně nebudete. A co navíc? Svůj podíl na kvalitě a celkovém vzhledu vlasů  má také voda? Dnes je pitná voda většinou tvrdá s vyšším obsahem minerálů a ty vlasům rozhodně neprospívají. Znamenají přílišnou zátěž, vlasy pak plihnou a vytvářejí jakoby prameny. Přitom pokud zůstanou oddělené, působí daleko lépe.

Jsou vzdušné, získají svůj objem i plnost a působí zdravě.

SynCare vlasová maska revitalizuje vlasy v 5 minutách.

Spojuje sílu arganového oleje se shea máslem a byla vytvořena s ohledem na negativní vlivy prostředí a záměrem co nejméně poškozovat vlasy při jejich mytí. Dokáže chránit vlasy před negativními vlivy z vnějšku
a stejně dobře o ně také pečuje a regeneruje. Maska vlasy nemastí a nezatěžuje, naopak. Dokáže oddělit vlásek po vlásku a zlepšit jejich celkový vzhled. Vlasy pak působí vzdušně a zdravě. Používá se po umytí a po 5 minutách se spláchne vodou. Maska je současně účinnou ochranou vlasů před znečištěným městským prostředím.

 

K zakoupení v lékárnách a kosmetických salonech. Cena přípravku je 319 Kč.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o dvě takové masky.

Odpovězte na soutěžní otázku a výhra může být i vaše.

 

Více na www.syncare.cz.

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: I. Prokůpková