Kartáček na čištění pleti vás zbaví všech nedokonalostí

Kartáček na čištění pleti vás zbaví všech nedokonalostí


Pokud nepatříte k těm šťastlivcům, jimž příroda nadělila bezchybnou pleť, nemusíte zoufat. Naštěstí existují přípravky a postupy, jak jí dosáhnout. Jednou z možných cest je pravidelné a efektivní čištění pleti, které s ní dokáže hotové zázraky. Stačí si pořídit sonický čisticí kartáček.

Pryč s nečistotami a ucpanými póry

Kosmetičky radí čistit si pleť pravidelně, a to ráno a večer. Zejména před spaním bychom měli dbát na pečlivé čištění pleti, abychom pokožku zbavili všech nečistot a ona mohla v noci volně dýchat a regenerovat se. Používáte-li k tomu kosmetické odličovací tampony a kosmetické přípravky, nemusí být vyčištění pleti dostatečné. Zkuste celý proces zefektivnit a urychlit pomocí sonického čisticího kartáčku na pleť.

Jako po návštěvě kosmetického salonu

Čistící kartáček na pleť odstraní zbytky make-upu a krému, odumřelé šupinky kůže, usazené nečistoty a černé tečky. Jeho hlavní předností je dokonalé a hloubkové vyčištění pleti. Kromě toho má kartáček liftingový účinek, neboť pokožku promasíruje a tím podpoří její lepší prokrvení. Po pravidelném několikatýdenním používání bude pleť na první pohled rozjasněná, zpevněná a hebká na dotyk.

Vsaďte na favorita

Sonické kartáčky Foreo jsou, co se týče čištění pleti, skutečnou jedničkou. K jejich výrobě se používá hypoalergenní neporézní silikon zajišťující vysoký hygienický standard. Kartáčky pracují s více jak 8 tisíci sonickými impulzy za minutu, čímž se postarají o kompletní, hloubkové a zároveň šetrné vyčištění pokožky. Produkty Foreo jsou vhodné pro jakýkoliv typ pleti, dle toho jsou uzpůsobeny jejich produktové řady. Kromě základní verze LUNA jsou k dispozici rovněž kartáček s anti-aging efektem, cestovní čisticí kartáček či model určený pro masáž očního okolí. Všechny tyto kartáčky mají atraktivní design a promyšlený ergonomický tvar.