Jak se obléct k vánoční tabuli či na Silvestra?

Jak se obléct k vánoční tabuli či na Silvestra?

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Už jste přemýšlely nad slavnostním outfitem? Inspirujte se nejnovějšími trendy z kolekce Cellbes a prožijte sváteční chvíle stylově a elegantně.


Při výběru oblečení k sváteční tabuli byste měli zbystřit svou pozornost. V domácím oblečení se pochopitelně cítí každý nejpohodlněji, ale Štědrý večer si zaslouží, abyste si oblékli něco slavnostnějšího. Pokud při sestavování svého svátečního outfitu tápete, vsaďte na osvědčenou klasiku v podobě elegantních koktejlových šatů, které pak využijete i na Silvestra nebo jiné slavnostnější příležitosti.

  

Dáváte přednost spíš outfitu složenému z kalhot a atraktivního vršku? Co takhle zvolit elegantní prodlouženou tuniku, která šikovně zakryje případné nedostatky postavy? Tunika nejlépe vynikne v kombinaci s úzkými kalhotami nebo s legínami. Můžete ji nechat volně splývat, nebo ji přepásat zajímavým páskem. Nebojte se sáhnout po honosnějších materiálech, jako je krajka, samet, satén nebo šifon.

Další variantu slavnostních vršků představují klasické halenky. Podtrhněte svou ženskost v rafinovaném zavinovacím modelu nebo v halence s nabíranými balonovými rukávy. Halenky si rozumí jak s úzkými kalhotami, ale také s elegantní sukní. Volba je pouze na vás.

  

Pokud u vás doma přece jen vládne ležérnější styl oblékání, vsaďte na uvolněnou kombinaci trička nebo tuniky s legínami s hravým vánočním motivem.

Jaká z variant je blízká vám?

 

Nyní máte možnost vyhrát jednu ze 6 poukázek v hodnotě 500 Kč na nákup v e-shopu www.cellbes.cz.
Stačí správně odpovědět na soužení otázku:

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

FOTO: CELLBES

 

 

Výherci: Z. Suchanová, M. Klugová