S podzimem přichází čas na červená vína

S podzimem přichází čas na červená vína

Máte to stejně?Rozmazlujte se ve společnosti červených vín i heart

Babí léto a barevný podzim je za námi a nyní nás čeká několikaměsíční období plné pochmurných, chladných dní, které nejraději trávíme v teple domova. Dopřejte si proto na přelomu podzimu a zimy chvíli jenom pro sebe, hýčkejte se a rozmazlujte ve společnosti červených vín značky i heart. Inspirujte se dánským životním stylem, který z domova vykouzlí magické prostředí i v těch nejmrazivějších dnech!

Slyšeli jste už o konceptu hygge? Toto dánské slovo s norskými kořeny jednoduše popisuje umění žít. Není náhodou, že se severské národy řadí mezi ty nejšťastnější na světě, umí si totiž užívat i zdánlivých maličkostí
a nechybí jim ryzí radost z každodenního života. Inspirujte se seveřany a vykouzlete si dokonalý hygge moment
i u vás doma. Zapalte si svíčky, zachumlejte se do deky, nasaďte teplé ponožky a nikam nespěchejte. Pro dosažení této naprosto dokonalé atmosféry nesmíte zapomenout ani na sklenku něčeho lahodného. Sáhněte proto po lahvi červeného vína, které vás příjemně zahřeje a tento vzácný okamžik, který bude patřit jen a jen vám, si tak vychutnáte naplno.

 

NÁŠ TIP: Vína, která zahřeji na srdci i na jazyku

i heart Merlot je červené víno charakteristické svojí granátovou barvou a vůní plnou třešní a borůvek. Získá si vás chutí s příjemnou tříslovinou doplněnou o střední ovocné tóny. Sychravé a depresivní dny, kdy cítíme, že se mílovými kroky blíží zima, dokáže proměnit ve dny plné bezstarostné a pohodové nálady. Perfektně se hodí k jemným úpravám zvěřiny, pečeným tmavým masům nebo i k měkkým ušlechtilým sýrům.

i heart Cabernet Sauvignon skvěle doplní podzimní i zimní chvíle, kterým chcete dodat punc výjimečnosti. Obohaťte své okamžiky relaxace nejen o svou oblíbenou knihu nebo film, ale i o sklenku tohoto červeného vína. Uvidíte, že si vás ihned získá. Nejlépe si ho vychutnáte jak samotné, tak v kombinaci se zvěřinou, steaky nebo se sýry s modrou plísní.

   

Doporučená maloobchodní cena vín i heart je 129 Kč.

Zakoupíte například na www.osobnivinoteka.cz nebo v maloobchodní síti.