Darujte krásné vlasy

Darujte krásné vlasy


 

Vánoce se kvapem blíží a možná i vy si lámete hlavu, čím potěšit své blízké. Máme pro vás tip! Darujte jim kompletní péči pro podporu růstu vlasů přírodní dánské značky NATULIQUE! Čtyři unikátní přípravky řady ANTI-HAIR LOSS (šampon, kondicionér, sérum a chutné žvýkací tablety doplňky stravy) pečují o vlasy zvenku i zevnitř a cennými ingrediencemi vlasy posílí a podpoří jejich růst. Samozřejmostí jsou přírodní složky a naopak absence chemických aditiv, parabenů a dalších škodlivých látek. No a vás zase potěší naše vánoční akce – celý set pořídíte o 1.111 Kč levněji než standardně. 

 

Po krásných hustých vlasech touží snad každá žena, a i když by to asi nepřiznali, tak i většina mužů. Tři přípravky z unikátní péče o vlasy o ně pečují zvenku (šampon, kondicionér a sérum) a jeden zevnitř – žvýkací tablety plné vitaminů, živin a minerálů.

Co ve vÁNOČNÍm zvýhodnĚNÉm setu najdete?

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SUPPLEMENT – přírodní žvýkací tablety, které posilují vlasové folikuly esenciálními živinami, vitaminy a minerály a přispívají tak k udržení normálního stavu vlasů i pokožky hlavy, podporují imunitního a nervový systém a poskytují ochranu před oxidačním stresem. Tablety obsahují řadu cenných látek, například biotin – vitamin B7, vitaminy A, C, kyselinu listovou, riboflavin, zinek, či selen, které efektivně vyživují řídnoucí vlasy a stimulují jejich růst.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SHAMPOO – jemný veganský šampon proti padání vlasů obsahuje ty nejkvalitnější a nejčistější ingredience, jako například kyselinu olejovou, apigenin, zázvor, růžovou vodu, aloe vera a další účinné složky. Posiluje vlasové kořínky, pomáhá vytvářet nové folikuly a podporuje růst vlasů.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS CONDITIONER – kondicionér je ideální navazující péčí na Anti-Hair Loss šampon. Obsahuje šetrné složky jako například BIO aloe vera, mandlový olej a výtažky z oliv, které pomáhají předcházet vypadávání vlasů a stimulují přirozenou regeneraci vlasů díky unikátnímu BioScience patentu. Kombinace účinných látek pomáhá proniknout hluboko do pokožky hlavy a stimuluje tak vlasové folikuly a udržuje silné vlasové kořínky.

NATULIQUE ANTI-HAIR LOSS SERUM – toto jemné sérum je klinicky osvědčený přípravek pro růst vlasů, účinně stimuluje vlasové folikuly a zároveň pomáhá předcházet jejich dalšímu vypadávání. Aktivní složky pomáhají séru proniknout hluboko do pokožky hlavy a udržují kořínky silné a odolné. Sérum je ideální používat denně po dobu 6 týdnů.

 

Celý vánoční set je nyní k dostání za zvýhodněnou cenu 4.276 Kč (oproti standardní ceně 5.387 Kč), ušetříte tedy 1.111 Kč. Akce platí do Vánoc. Více na www.happy-hair.cz.

 

 

 

 

 

 

 

  

NATULIQUE je přírodní dánská profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree. Více na www.natulique.cz.