Nechte se okouzlit magickou zahradou, kde nic není nemožné!

Nechte se okouzlit magickou zahradou, kde nic není nemožné!


Užaslá zvírátka sledují, jak se jim pred očima rozehrává radostné predstavení. Strom překypující životem odkrývá skrytá překvapení. Větve se ohýbají pod tíhou sladkých ostružin a pomerančů v čokoládě. Z listů stromu vykvétají barevné hortenzie. Zlatavý artyčok rozptyluje kouzelný prášek a vytváří v zahradě jiskřivou atmosféru. Nechte se letos opět pohltit neobyčejným světem Yves Rocher.

 

SLADKÁ OSTRUŽINA 

Vybíráme pro vás:

Sprchový gel Sladká ostružina - Užijte si ji každý den během sprchování s naším sprchovým gelem, který jemně čistí pokožku a zanechává ji provoněnou na dlouhou dobu.

Krém na ruce Sladká ostružina - Užijte si ji každý den díky krému na ruce s vůní sladké ostružiny, který je obohacený o bambucké máslo a makadamiový olej. Vaše ruce tak budou jemné, vyživené a lehce provoněné kdykoliv během dne. 


POMERANČ V ČOKOLÁDĚ

Vybíráme pro vás:

Tělový peeling Pomeranč v čokoládě - Okouzlující vůně pomeranče v čokoládě je kombinací tradičních vůní
v exotické kombinaci. Užijte si ji kdykoliv během sprchování s naším tělovým peelingem, který jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, zanechává pokožku hladkou na dotek a připravenou na nanesení tělového mléka.

Tekuté mýdlo na ruce Pomeranč v čokoládě - Okouzlující vůně pomeranče v čokoládě je kombinací tradičních vůní v exotické kombinaci. Užijte si ji kdykoliv během dne díky našemu tekutému mýdlu na ruce, s nimž bude mytí rukou jedinečný zážitek. Mýdlo důkladně čistí pokožku rukou a zanechává je jemné na dotek.

 

KARITÉ

Během zimních měsíců je naše pokožka vystavena studeným teplotám, které ji vysušují a způsobují nepohodlí
a často i podráždění. Bambucké máslo je známé pro své blahodárné vyživující účinky, které působí dlouhodobě a do hloubky pokožky. A navíc nádherně voní. Vyzkoušejte ho v naší limitované vánoční edici.

Vybíráme pro vás:

Regenerační balzám na ruce - Balzám na ruce napravuje a do hloubky vyživuje popraskanou pokožku rukou.
Ty jsou tak dostatečně chráněné i před nízkými teplotami.

Regenerační balzám na rty - Balzám na rty vyživuje a zkrásňuje rty kdykoliv během dne. Navíc v praktickém balení, které se vejde do každé kabelky či kapsy.


Další řady a produkty naleznete na www.yves-rocher.cz.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o dva balíčky produktů značky Yves Rocher.
Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: P. Šimonová, L. Procházková