Zahřejte se čajem s pikantní chutí

Zahřejte se čajem s pikantní chutí


Ginger & Mango od TEEKANNE: ovocná pikanterie do zimních dnů

Když se spojí dvě nečekané věci dohromady, může vzniknout něco překvapivě skvělého. Přesně tak je tomu ve spojení ostrého zázvoru a sladkého manga v novém ovocném čaji TEEKANNE Ginger Mango. Připravte si tuto perfektní zimní vzpruhu a nechte na sebe působit její lahodně pikantní chuť.

Mango se svou sytě žlutou dužinou a sladce osvěžující chutí patří mezi nejoblíbenější ovoce na světě. Možná jste už ochutnali takové lahůdky, jako mangový sorbet, zmrzlinu nebo smoothie. Proč si ale tento tropický ovocný zázrak neužít na nový způsob, a to v podobě horkého čaje na zimu s výrazně pikantním zázvorem?

Kořen zázvoru obsahuje silice, které přináší dobře známou štiplavou chuť. Sladké tóny manga ji v čaji příjemně zjemňují a novinka od TEEKANNE tak potěší coby lahodný ovocný čaj, který organismus v chladném období roku dokonale prohřeje a povzbudí.

 

Zapojte se do soutěže a vyhrajte balíček čajů Teekanne, který bude obsahovat zázvorové novinky: Teekanne Ginger&Mango, Zázvor extra silný, Zázvor rakytník a Ginger&Curcuma.

Odpovězte na otázku:

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherce: H. Vinterová, M. Kratochvílová