Zbavte své tělo jedovatých látek!

Zbavte své tělo jedovatých látek!

Nedaří se vám hubnout? Máte špatnou pleť a vlasy, lámou se vám nehty? Cítíte se bez energie 
a chuti do života, jste nervózní nebo vás pořád něco bolí? Přemýšlíte, čím to může být, a vinu dáváte zimní únavě? Jenže za tím vším mohou být jedovaté toxiny, které máte uloženy ve vašem těle.


Ačkoli se tělo průběžně pročišťuje samo, není od věci mu v tomto směru pomoci. Proč své tělo detoxikovat? Úleva přetíženého organismu - to je hlavní důvod, proč byste se měli do detoxikace pustit. Detoxikace souvisí především se změnou životosprávy - obzvláště pak změnou stravy. Správná detoxikace má stejná pravidla pro každého.

Pravidla správného detoxu
• Dodržujte pitný režim.
• Odlehčete svůj jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.
• Vyhněte se pití alkoholu a kávy.
• Choďte na procházky na čerstvém vzduchu.
• Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.
• Vyberte si správné detoxikační pomocníky z rostlinné říše.
• Zvyšte příjem vitamínů.

Vyčistěte své tělo za pár dní
Pokud nevíte, jak s očistou začít a nemáte čas ani chuť to studovat, pořiďte si na výhodný KetoMix detoxikační balíček. Za pár dní nastartujete energii, zbavíte tělo jedovatých látek a možná i nějaké to kilo zhubnete.
V balíčku v první řadě najdete KetoMix Detox, čistě přírodní přípravek, který obsahuje výtažky z ostropestřce, účinnou látku silymarin a cholin. Ty mají významný vliv na činnost jater a metabolismu tuků. Spolu
s detoxikačními tabletami získáte i KetoMix bylinnou kúru na podporu hubnutí. Směs bylin funguje komplexně na celé tělo. Posílíte imunitní a kardiovaskulární systém, činnost jater a močových cest a hlavně funkci metabolismu a trávení. Kúra obsahuje byliny jako moringu olejodárnou, anděliku lékařskou, řepík lékařský aj.Posilujte imunitu
Procházky na čerstvém vzduchu, dostatek spánku a zdravá strava umí dělat zázraky, ale právě v zimě tělu chybí spoustu vitamínů, které nezískáte ani ze stravy. Pomocí KetoMix multivitaminu s minerálními látkami do svého těla jednoduše a jistě dopravíte potřebné vitamíny i minerální látky pro správné fungování imunitního systému. Spolu užívejte i vitamín D3, který je pro lidské tělo nezbytný. Doplníte tak vitamíny, které na jaře a v létě čerpáte ze slunečního záření.

KetoMix – dietní program pro změnu vašeho životního stylu
Možná byste společně s pročištěním organismu chtěli i zhubnout. To se vám s výhodnými balíčky od české diety KetoMix určitě povede. Získáte tak nízkosacharidové potraviny pro celou dobu vaší diety - ať už bude trvat 14 dní nebo několik měsíců. Kromě samotných jídel obdržíte také výživové poradenství zcela zdarma. KetoMix vás naučí, jak správně jíst i po skončení diety a svá ztracená kila už nikdy nenabrat zpět.

 

Na www.ketomix.cz najdete všechny potřebné rady a informace.