Zdravější tělo a mladší vzhled:

Zdravější tělo a mladší vzhled:

soutěž o 1 + 1 KetoMix Kolagen s vitamínem C


Možná vás také na první advent překvapilo, že do Vánoc už skutečně zbývá jen pár týdnů! Mnoho lidem se sice za poslední dva roky změnily v životě priority, ale právě Vánoce jsou stále tou nejlepší dobou, kdy potěšit své blízké. Darujte jim i sobě ochucený KetoMix kolagen, který je ideálním dárkem pro každého, nehledě na pohlaví.

 

Není tajemstvím, že kolagen prospívá kráse. Vědí to i výrobci kosmetiky. Proto jej v regálech obchodů můžeme najít jako součást krémů, slibujících hladší pokožku bez vrásek, nebo šamponů pro pevnější a kvalitnější vlasy. To je ale jen velmi malá část toho, co kolagen doopravdy umí. Prospívá totiž také šlachám a kloubům
a prakticky všem orgánům v těle.

Proto je KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C ideální dárek pro ženy i muže od 25. roku věku. Druhým kolagenem, který je součástí výhry, tak můžete potěšit někoho velmi blízkého.  Kamarádku, sestru, maminku, babičku, tatínka, dědečka, ale i příteli nebo kamaráda. Je vhodný pro úplně pro každého!
Jak je to možné?

 

Co je vlastně kolagen?

Kolagen je důležitou a hlavně nezbytnou součástí lidského organismu. Jde o nejhojněji se vyskytující
a nejdůležitější druh proteinu v těle. Existuje na 30 různých typů kolagenu. Nejčastější typ se vyskytuje v kostech, kloubech, zubech, šlachách a kůži. Další typy jsou přítomny v chrupavkách, vlasech, svalech nebo cévách.
O kolagenu by se dalo říci, že funguje v podstatě jako lepidlo pro naše tělo. Vytváří vazivo, čímž podporuje zdravou strukturu pokožky, svalové tkáně, kostí a šlach.

S věkem to bohužel lepší nebude

Naše tělo je navrženo tak, aby si vytvářelo svůj vlastní kolagen. Samozřejmě za předpokladu, že dostává všechny potřebné živiny. S věkem se přirozená tvorba kolagenu však začíná postupně snižovat. K poklesu dochází zhruba od 25. roku věku, po 45. roce už si tělo kolagen nevytváří takřka vůbec. Pozorovat to můžeme na přibývajících a stále hlubších vráskách, ke kterým se postupně mohou přidávat bolesti kloubů a také častější a závažnější nemoci. Na rychlosti úbytku kolagenu se kromě času podílejí také další faktory. K nejčastějším patří stres, nadměrné opalování nebo špatný životní styl v podobě kouření, holdování alkoholu a nedostatku spánku.Jen krémy nestačí

Proces úbytku kolagenu lze naštěstí zpomalit. Alfou a omegou je důkladná péče o pleť a tělo. Kvalitní krémy
a značková kosmetika ale stačit nebudou. Do vnitřní struktury kůže se takto kolagen dostane jen ve velmi malém množství. Tělu je potřeba dodávat výživu hlavně zevnitř. S tím pomůže KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou. Rychle a jednoduše se vstřebává a skvěle chutná. Pravidelným užíváním jsou na těle vidět změny už za pár týdnů. KetoMix kolagen obsahuje hydrolyzovaný kolagen. Což velmi zjednodušeně znamená, že je snadněji přijatelný pro lidské tělo a vstřebává se přesně tam, kde má. Díky obsaženému vitaminu C posílí také vaši imunitu.

 

Proč je důležité doplňovat do těla kolagen?

  • Zpevňuje pokožku a zabraňuje jejímu vysychání.
  • Posiluje vlasy, nehty a zuby.
  • Zlepšuje pohyblivost kloubů a pružnost vazů a šlach.
  • Přispívá k normální funkci kostí, chrupavek a kůže.
  • Dodává řasám hustotu a nehtům pevnost.

Bát se přibývajícího věku není potřeba. Stárnout se dá i s půvabem a elegantně. Je vědecky dokázáno, že příjem kolagenu zpomaluje proces stárnutí pokožky, zlepšuje její kvalitu i celkové zdraví těla. KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou objednávejte na www.ketomix.cz.

 

Vyhrajte dárek i pro sebe

Zasoutěžte si o  1 + 1 KetoMix kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C!

Abyste nemuseli zvažovat, zda si výhru možná nenechat, značka KetoMix věnovala do soutěže rovnou dva! Pokud se vám podaří vyhrát, získáte vánoční dárek pro sebe, ale rovnou i pro někoho blízkého.

TIP redakce: Při letošním výběru dárků zkuste být opravdu pečliví. Přemýšlejte o vašem vzájemném vztahu s blízkou osobou a nad tím, jak byste na něm mohli ještě více zapracovat. Třeba vám to pomůže i se samotným výběrem to nejlepšího dárku!

 

Odpovězte na soutěžní otázku:

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

Výherce: J. Piskáčová, L. Hrubá, M. Kropáčková