Dokonalý tip na dárek pro všechny blízké

Dokonalý tip na dárek pro všechny blízké

LORUS – dlouholetá značka hodinek, na kterou se můžete spolehnout


Kvalitní a zároveň levné hodinky? Vyzkoušejte modely od značky Lorus. Ač je možné, že jste o této značce nikdy neslyšeli, pravděpodobně jste je již mnohokrát zahlédli. Přiblížíme si dnes vznik a nabídku této japonské značky.

Značka Lorus hrdě spadá pod SEIKO WATCH CORPORATION, jednu z předních světových výrobců hodinek
s historií delší než 130 let, která se pyšní skvělými referencemi. Poprvé byla v Evropě představena v roce 1982, aby doplnila portfolio SEIKO WATCH a již oblíbené značky Pulsar a Seiko. Díky silnému zázemí, know-how
a zkušenostem SEIKO WATCH CORPORATION si značka Lorus může dovolit investovat do vývoje nových technologií, kvalitních strojků a materiálů a být vždy krok dopředu před konkurencí za udržení stejné nízké cenové hladiny. Hodinky Lorus zaznamenaly okamžitý úspěch, neboť nabízené produkty se vyznačovaly nejen dostupnou cenou, ale i skvělými designovými a technologickými vlastnostmi.

V nabídce značky najdeme jak dámské a pánské hodinky, tak i velmi oblíbené dětské modely včetně juniorských ve veselých pastelových barvách. Kromě klasických analogových hodinek (s ručičkami) a digitálních hodinek se sportovními funkcemi, jako jsou stopky a odpočítávání času, je k dispozici několik modelů s kombinovaným číselníkem, který spojuje jednoduchost ručiček a digitálního displeje. Hitem roku se staly tři populární unisexové modely se solárním pohonem, 100 metrovou voděodolností a silikonovým páskem, které budou svého nositele hrdě doprovázet ve volném čase i během sportovních aktivit.

Lorus doporučujeme každému, kdo vyhledává pěkný design, spolehlivost a kvalitu za přijatelnou cenu.


Více se dozvíte také na Mujlorus.cz.

 

Odpovězte na soutěžní otázku a získejte hodinky!

 

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.