Titanové hodinky a šperky, které nedráždí pokožku

Titanové hodinky a šperky, které nedráždí pokožku

To je značka Boccia Titanum!


Poměrně mladá německá značka hodinek a šperků Boccia Titanium spadá pod známou hodinářskou společnost Tutima Uhrenfabrik GMBH z Glashütte. Boccia přišla jako první na hodinářský trh s náramkovými hodinkami zhotovenými z čistého titanu a od této chvíle se stala čím dál oblíbenější módní značkou hodinek, jejichž nabídku brzy rozšířila o kompletní nabídku šperků a doplňků vyrobených z titanu a titanových komponentů.

A jaké jsou výhody titanových šperků a hodinek? Titan byl objevený v roce 1791 a zprvu se využíval zejména ve vojenské technice a později k lékařským účelům, kde má dosud pro své vlastnosti časté využití jako ideální materiál pro implantáty. Titan je hypoalergenní materiál, který velmi dobře snáší citlivá pokožka, včetně dětské. Kromě toho je velmi lehký, odolný (i proti korozi), a na rozdíl od oceli disponuje nízkou tepelnou vodivostí, takže tolik nestudí, což oceníte zejména v zimním období jak na náušnicích exponovaných chladu, tak hodinkách.

Značka přišla s další revoluční novinkou – s veganským řemínkem AppleSkin®, který je vyrobený recyklací jablečných vláken při zpracování moštů a zároveň velmi věrně připomíná běžné kožené pásky. Tato ekologická alternativa je navíc trvanlivá, velmi příjemná na zápěstí a pyšní se označením Oeko-Tex® Standard 100 (potvrzení o testování nezávislým Evropským výzkumným institutem na vyloučení přítomnosti látek škodlivých lidskému organismu).

Boccia Titanium spolupracuje při navrhování šperků a hodinek s módními návrháři a designéry, což je zárukou dokonalého a neokoukaného designu. Každoročně se značka účastní nejrůznějších německých soutěží, kde se často umisťuje na prvních příčkách. Například v roce 2020 a 2021 vyhrál model Lindo s páskem AppleSkin® v módním magazínu FREUNDIN OCENĚNÍ ZA PERFEKTNÍ KOUSEK v kategorii dámských hodinek, Boccia Titainum jako společnost byla vyhlášená klenotníky jako „Nejlepší dodavatel roku 2021“ a každoročně obsazuje první místa v kategorii hodinek do 150 EUR v celostátním průzkumu „markt intern“.

Aktuálně značka nabízí dámské i pánské hodinky z čistého titanu, zlacené případně titanové s keramikou, což je další osvědčený materiál vhodný pro alergiky. Ve svém portfoliu má kromě klasických bateriových hodinek také hodinky na solární pohon, které se automaticky dobíjí z denního i umělého světla. Šperky jsou také v provedení z čistého titanu, částečně pozlacené a dekorované ručně vsazovanými brilianty. Novinkou pro rok 2021 jsou také sety šperků zdobené turmalíny – oblíbenými různobarevnými drahými kameny, o kterých se říká, že vyrovnávají energii, pohlcují negativní a předávají pozitivní energii.

Kompletní nabídka titanových hodinek a šperků na mojeboccia.cz.

My jsme si pro vás připravili soutěž o jedny hodinky Boccia Titanium.

Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

Výherce: L. Sirůčková