Řekněte si ano s netradičními snubními prsteny

Řekněte si ano s netradičními snubními prsteny


Čeká vás svatba a chcete mít tak trochu jiné snubní prsteny? Dnešní doba vás naštěstí neomezuje jen na hladké kroužky ze zlata, stříbra nebo platiny. Co třeba zapojit do snubních šperků černou barvu? Ukážeme vám, co je trendy a kde si pohodlně vyberete i online.

U výběru snubního prstenu je několik výhod. Narozdíl od toho zásnubního dámy nemusí naznačovat, ale můžou si vybrat přesně ten, který se jim líbí. Navíc se do šperkařského odvětví promítlo i personalizování, takže pokud mají v dnešní době novomanželé jiný vkus, je běžné, že i snubní prsteny jsou každý trochu jiný.

Vyzkoušejte atypické snubní prsteny. Ke klasice se můžete vrátit vždycky

Snubní prsteny s barevnou enamelovou výplní, tepané nebo černé. To je jen zlomek toho, co najdete v kategorii originálních snubních prstenů v online klenotnictví Eppi. Přiznáváme, že tato kategorie není pro všechny, ale my v rámci svatebního zkoušení doporučujeme navléknout i některé z těchto netradičních kousků. Třeba se zamilujete!


Černá je u šperků nová zlatá: prsten z karbonu nebo černý diamant?

Výrazný moderní design, lehkost, odolnost a nenáročná údržba. To jsou hlavní znaky karbonových prstenů. Čím vás ale ještě mile překvapí, je jejich přívětivá cena. Dvojici sametově černých snubních prstenů pořídíte pohodlně do 10 tisíc korun.

Pro ty, co chtějí zachovat kousek klasiky ve svých prstýncích, se karbon vkusně kombinuje i se zlatem nebo platinou. Vznikají tak černozlaté či černostřibrné originální snubní prsteny, které na svatbách obdivují jak konzervativní tetičky, tak i kamarádi milující high-tech styl.

 

Černé diamanty i pro ženicha

Poslední roky jsou čím dál tím oblíbenější diamanty různých barev tzv. fancy diamanty. Patří mezi ně i ty černé. Svým temným zbarvením působí luxusně a černá barva není překážkou ani u snubních prstenů.

Skvělou volbou jsou hlavně pro muže. Ti většinou nestojí o to, aby se jim při každém pohybu třpytil prsteníček. Pánské snubní prsteny s černým drahokamem ale působí velmi důstojně a jsou šik. Vsazením jemných sametových černých diamantů povznesete klasický kroužek na úplně jinou úroveň.

 

Předvyberte si pár modelů třeba v online klenotnictví Eppi, kam si je pak do centra Prahy skočte vyzkoušet do epického showroomu. Držíme palce při výběru!