Svěží vlasy na počkání?

Svěží vlasy na počkání?

NOVINKA naturigin DRY SHAMPOO MOUSSE


Zatímco v létě si ráno vlasy umyjeme a klidně s ne zcela proschlými vyběhneme do ulic, v zimě toto nelze… Mokrým vlasům venkovní chlad vyloženě nesvědčí. Snadným řešením může být novinka dánské přírodní vlasové kosmetiky NATURIGIN – suchý pěnový šampon Dry Shampoo Mousse. Jednoduše nanesete pěnu do vlasů, necháte chvilku působit a upravíte vlasy běžným způsobem. S touto novinkou nejen oddálíte mytí vlasů, ale také své kštici okamžitě poskytnete svěžest a ochranu. Vlasy jsou pružné, hebké, suchý šampon absorbuje přebytečnou mastnotu, ale nezatěžuje je. Bonusem novinky je příjemná, ovocná vůně. „Sucháč“ obsahuje přírodní ingredience a pyšní se logem Certified Organic Ingredients a naopak v něm nenajdeme SLS, parabeny ani amoniak. 

 

Večer před spaním vlasy vypadají obstojně, ráno už je to však slabší… Že to také znáte? Ano, zejména v zimním období, kdy nosíme pokrývky hlavy, je nutné mýt si vlasy častěji…. Nebo sáhnout po přírodním pomocníkovi, který vlasy rychle vrátí do požadované formy.

NATURIGIN Dry Shampoo Mousse – přírodní rychleschnoucí suchý šampon v unikátní pěnové formě absorbuje přebytečnou mastnotu, chrání vlasy i pokožku hlavy před škodlivými vnějšími vlivy a dodává vlasům okamžitý pocit čistoty a svěžesti. To vše bez nepříjemného pocitu zatížených vlasů. Jemná konzistence pěny se do vlasů perfektně vstřebá a nezanechává nežádoucí bílé stopy. Díky ovocným extraktům – antioxidační borůvce, brusince, která zklidňuje podrážděnou pokožku či výtažkům z květů broskve, které chrání vlasy i pokožku, je suchý šampon nejen hýčkající, ale také velmi příjemně voní.  Obsažený suchopýr působí hydratačně a pokožku hlavy zklidňuje, zatímco borovice má antimykotický a antibakteriální účinek. Rýžový protein obnovuje přirozenou hydrataci a zvyšuje pružnost vlasů, dodává jim objem a zároveň hebkost. Tento přírodní suchý šampon doporučujeme pro všechny typy vlasů, díky dodání objemu ho ocení i lidé s jemnými vlasy.

K dostání například na eshopu happy-hair.cz za cenu 730 Kč.

 

 

 

NATURIGIN přináší vlasovou péči a styling plnou přírodních výtažků a cenných složek. Značka NATURIGIN představuje celou řadu vlasové kosmetiky (péče i styling) a také tělové péče. Zapomenout nesmíme ani na nejšetrnější permanentní barvy pro domácí barvení díky obsahu certifikovaných organických ingrediencí. Tato dánská vlasová značka nabízí 19 nádherných sytých odstínů barev na vlasy. Mottem NATURIGIN je víra ve skutečnou krásu, které je možné dosáhnout jen harmonií se všemi aspekty života. Své produkty neustále vyvíjí a zlepšuje tak, aby efektivně kombinovaly sílu přírodních ingrediencí spolu s nejnovějšími kosmetickými poznatky a postupy. Barvy NATURIGIN jsou velmi šetrné, ale zároveň ve špičkové kvalitě, bezvadně kryjí a nevymývají se. Spojení s přírodou jde ruku v ruce také s ochranou životního prostředí, kterému se NATURIGIN aktivně věnuje. Více na www.naturigin.cz.