Český křišťál značky Preciosa zdobí limitovanou kolekci krytů na nový smartphone HONOR 50

Český křišťál značky Preciosa zdobí limitovanou kolekci krytů na nový smartphone HONOR 50


Tradiční sklářský gigant Preciosa spojil síly s technologickou značkou HONOR a společně vytvořili luxusní kolekci krytů na nový mobilní telefon HONOR 50. Pouze pár kusů této limitované kolekce zdobí český křišťál původní české značky Preciosa. Krásný a propracovaný design je u elektroniky HONOR samozřejmostí.
I proto se globální technologický
brand rád propojuje s různými designovými ikonami, jako v minulosti např. MOSCHINO nebo spolupráce s módní autoritou WGSN. S českou značkou, která stojí za českým křišťálem, mají proto mnoho společného, co se týká propracovaného, ale i funkčního designu.

Český křišťál ze severu Čech

Křišťálové údolí na pomezí Jizerských a Lužických hor je už přes 300 let domovem českého křišťálu, ceněnému díky nejvyšší kvalitě ručního zpracování. Z něj pak mistři skláři vytvořili vůbec první broušený kámen na světě, první majestátní lustr, první křišťálový šperk nebo dokonalou skleněnou perličku.

Nejmenší broušený kámen na světě

Žádné nejmodernější technologie nenahradí tradiční postupy, které se dál předávají z generace na generaci. Český křišťál patří právem k pokladům českého národního dědictví, na které můžeme být pyšní. Stejně jako na značku Precisoa, která už staletí k této tradici neodmyslitelně patří a sklízí úspěchy po celém světě. Preciosa v roce 2009 opět překonala hranice toho, co je vůbec možné a představila nejmenší broušený kámen na světě se 33 facetami z kubické zirkonie.

Unikátní spolupráce globální technologické značky a českého tradičního sklářského giganta

Poslední model značky HONOR a čerstvá novinka na trhu, mobilní telefon HONOR 50, se stejně jako předchozí modely této technologické značky pyšní opravdu promyšleným designem, který není dokonalý jen pro oko, ale také promyšlený, aby perfektně padnul do ruky. Tradičního sklářského giganta Preciosa a technologickou značku HONOR tak propojuje stejný důraz na dokonalý a do detailů vybroušený design produktů.

Kryty této kolekce prošly náročnými testy přilnavosti a umělého potu, a tak společnost Preciosa disponuje certifikací na testování. Na každém krytu najdete celkem 45 kamínků českého křišťálu v barevném provedení light peach o velikosti SS3. Pro více o nové limitované kolekci krytů k mobilním telefonům HONOR 50 sledujte sociální sítě HONOR a Preciosa.

Pro více informací prosím navštivte oficiální stránky HONOR na www.hihonor.cz.

 

 

HONOR je zpět v plné síle a plánuje se stát globální technologickou ikonou

HONOR se zavázal stát se globální technologickou špičkou a vybudovat portfolio chytré domácnosti, které bude dostupné pro každého a bude tak vylepšovat každodenní život ve společnosti. Dnes má HONOR více jak 10 000 zaměstnanců, z nichž více jak 50 % tvoří výzkum a vývoj (R&D), 4 vývojové instituce, přes 100 inovačních laboratoří po celém světě a podal už přes 5 500 žádostí na patent. Velmi rychle etabloval také přes 30 strategických partnerství se světovými špičkami jako Microsoft, Google, Intel, Qualcomm apod., se kterými společně vyvíjí inovativní řešení v rámci softwaru i hardwaru a dokáže tak zajistit produkci mobilní technologie od začátku až do konce.

Sledujte HONOR na sociálních sítích:

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/
Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/
Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK
YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube
TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk