Jaký je třetí parfém návrhářky Jitky Klett?

Jaký je třetí parfém návrhářky Jitky Klett?


Módní značka JK Klett vznikla v návaznosti na dlouholetou zkušenost zakladatelky Jitky Klett v její couture tvorbě, která sahá až do roku 1994. Originální modely od návrhářky Jitky Klett jsou jedinečné svou ženskostí
a ve spojení se specifickými, dnes již ikonickými dezény látek, jsou nadčasové a elegantní. V modelech Jitka Klett Couture vídáme celebrity showbusinessu, manželky prezidentů, úspěšné podnikatelky a také členy královských rodin ve Spojených Arabských Emirátech.

Objevte pořadí již třetí parfém návrhářky Jitky Klett, no 3, který symbolizuje ambiciózní ženu, jemnou rebelku
s romantickou duší.No 3 od JK Klett je vůní pro všechny dámy i pány, kteří mají rádi elegantní citrusové a bílé květinové vůně. Jemné, sladké tóny jasmínu po dešti jsou příjemně cítit v introspektivní a neuvěřitelně pozitivní vůni, která má hloubku ticha po bouři, ale v žádném případě není tichá.

Exkluzivní krabička ukrývá krásné překvapení, kterým je jedinečný designový flakón a hedvábná gumička
s autorským potiskem od Jitky Klett. Ženské nadšení a pozitivní energie, v kombinaci s odborností týmu profesionálů vložené do výroby této nové vůně, jsou našim odkazem pro Vás. Provází parfém od momentu, kdy ho poprvé budete držet v ruce, až po moment, kdy se do něj poprvé obléknete.

 

Tento produkt je možné zakoupit na www.fann.cz.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž a jeden produkt čeká na výherce, který správně odpoví na soutěžní otázku:

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 Výherce: L. Zemková