GLAMI podporuje dobrou věc, nabízí módu a doplňky od dobročinných organizací

GLAMI podporuje dobrou věc, nabízí módu a doplňky od dobročinných organizací


Módní srovnávač GLAMI se dlouhodobě zaměřuje nejen na vyhledávání těch nejlepších kousků za skvělé ceny, ale i pomoc. V nabídce proto naleznete dobročinné organizace, které prodávají oblečení či doplňky do domácnosti a jejichž koupí lze přispět na dobrou věc. Nyní v předvánočním období tak vzniká možnost udělat radost hned dvakrát: sobě nebo svým blízkým a také těm, kteří v životě neměli to štěstí a pomoc druhých potřebují.

„V GLAMI se na charitativní činnost zaměřujeme dlouhodobě, skrze možnost nabídky produktů v našem srovnávači podporujeme široké spektrum organizací, dobročinných spolků a charitativních e-shopů. Ty prodávají nejen kvalitní a designovou módu, ale třeba i doplňky do interiéru či praktické věci do domácnosti. Blíží se Vánoce, a proto nám přijde důležité upozornit na to, že lidé mají možnost přispět na dobrou věc, pomoci, a ještě se radovat z kvalitních a mnohdy designérských kousků,“ popisuje Ján Kešelák, Chief Revenue Officer GLAMI.

Během celého roku si lze na GLAMI vybrat produkty z bohaté nabídky charitativních spolků. Pomoci můžete například ohroženým dětem skrze značku KlokArt, která nabízí oblečení s motivy od známých osobností. Ty se zcela vzdaly nároku na odměnu a celý výtěžek putuje týraným či jinak ohroženým dětem. Oblíbené jsou
i Ponožky od babičky, které vznikají díky organizaci Elpida pečující o seniory. Ponožky pletou babičky z celé České republiky a budou mít radost z každého prodaného kusu.

Podpořit lze i organizaci Světluška pomáhající nevidomým, či děti z dětského domova prostřednictvím spolku Na dno šálku. Tento charitativní e-shop nabízí především příslušenství pro pití kávy a čaje včetně konviček či designových plecháčků. Na GLAMI najdete také ručně vyráběné svíčky, jejichž koupí podpoříte Klub svobodných matek. Ten mimo jiné provozuje i Fashion Charity Shop, kde můžete své oblečení darovat a zároveň si zakoupit některé kousky od návrhářů. Výtěžek z prodeje putuje samoživitelkám, kterým pomůže pokrýt některé nezbytné výdaje, jako nákup potravin nebo školní obědy pro děti. V nabídce jsou rovněž výrobky od fondu UNICEF nebo spolku Cesta domů.

 

 

 

O GLAMI

GLAMI bylo založeno v roce 2013 Tomášem Hodboďem a Michalem Jirákem jako vyhledávač pro vše, co se týká módy. Každý den GLAMI spojuje tisíce nakupujících se značkami a e-shopy na jednom místě. Díky chytré kategorizaci produktů a výběru módy šitému na míru každého jednotlivce GLAMI zjednodušuje objevování a nakupování módy. Dnes zákazník v katalogu GLAMI.cz najde téměř 3 miliony produktů od více než 25 tisíc značek.  GLAMI patří do skupiny Inspigroup a působí již v 17 zemích světa.