Vánoční hraní se zažehlovacími korálky

Vánoční hraní se zažehlovacími korálky


Zažehlovací korálky nejsou jen oblíbenou dětskou hračkou, ale také výborným materiálem pro vytváření dekorací. V předvánočním čase, kdy není času nazbyt, oceníte jednoduchost a rychlost výroby dekorace, třeba jednoduchých vloček, ale také třeba hvězdiček. K výrobě budete potřebovat jen zažehlovací korálky s podložkou a tavnou pistoli pro snadné umístění výrobků třeba na věnec.

 

  • K výrobě vločky potřebujete zažehlovací korálky ve vybrané barvě: Mohou být bílé, ale také transparentní, pěkně vypadají světle modré, šedé. Z korálků na podložce vytvářejte vločky či hvězdičky podle vkusu
    a potřeby, menší i větší, jednoduché či složitější.
  • Korálky na podložce zažehlete žehličkou přes pečicí papír, aby se dobře spojily. Pomocí tavné pistole (my máme Fieldmann FDTP 2100-E s příkonem 100 W) připevněte hotové vločky nebo hvězdičky na věnec.

   

Tavná pistole Fieldmann FDTP 2100-E s příkonem 100 W snadno a rychle spojí různé materiály, jako je dřevo, textil, kůže, plast, korek, keramika a mnoho dalších. Lepený spoj je pevný a voděodolný. Pistole FDTP 2100-E využívá lepicí tyčinky o průměru 11 mm. Předehřívá se 3-5 minut, poté se roztavené lepidlo stisknutím spínacího tlačítka jednoduše nanáší na potřebnou plochu. Posuv lepicí tyčinky je mechanický. Pistole
je vybavena odkládacím stojánkem.

Značka Fieldmann nabízí tuto tavnou pistoli také v růžové variantě, se stejnými parametry, pod označením FDTP 2102-E. V nabídce značky jsou také lepicí tyčinky potřebného průměru, a to v barevném (FDTP 9101)
i transparentním (FDTP 9100) provedení, vždy po 20 ks v balení. 

Doporučená akční MO cena pistole Fieldmann FDTP 2100-E i FDTP 2102-E je 199 Kč.

Více na www.fieldmann.cz. Prodej v síti partnerů značky.