Hygienicky čisté prádlo již po jednom vyprání?

Hygienicky čisté prádlo již po jednom vyprání?

S Vanish Oxi Action Extra Hygiene to jde samo!


Chcete, aby vám oblečení vydrželo co nejdéle jako nové? Aby zářilo čistotou a nepůsobilo příliš fádně
a vybledle? Postup je snadný - přidávejte do praní jednu dávku multifunkčního přípravku Vanish Oxi Action Extra Hygiene. Při namáčení ničí 99,9 % bakterií a krom toho výrazně posiluje účinky samotného praní. K textilním vláknům je přitom velmi šetrný.
Při používání vás navíc může těšit fakt, že se Vanish dlouhodobě zasazuje o udržitelné nakládání s textilem. Ať už využitím síly aktivního kyslíku, díky kterému oblečení vydrží déle, tak i aktivitami vedoucími k opětovnému použití oblečení, které již původnímu majiteli nedělá radost. Již druhým rokem navíc pomáhá dětem z Klokánků.

Jakmile si Vanish Oxi Action Extra Hygiene jednou pořídíte, z ruky už ho nikdy nedáte. A to je jedině dobře. Používat byste ho totiž měli nejen tehdy, když jsou na vašem oblečení patrné fleky či špína, ale pravidelně – tedy při každém praní. Stačí ho jednoduše přidat do pračky spolu s vaším oblíbeným pracím prostředkem. Nejenže zbavuje prádlo skvrn, a to již při 30 °C, ale zároveň minimalizuje nežádoucí zápach a udržuje oblečení hygienicky čisté. Vaše oblíbené kousky vám tak v šatní skříni vydrží mnohem déle a budou vám přinášet radost třeba i několik let. Potěšíte tak nejen svou peněženku, ale zároveň přispějete i k udržitelnosti životního prostředí. Dbejte nicméně na to, abyste biocidy používali bezpečným způsobem – před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

TIP: Vanish Oxi Action Extra Hygiene je vhodný nejen na oblečení, ale třeba i na peřiny, polštáře nebo plyšové hračky – použít ho můžete všude tam, kde chcete mít extra hygienickou čistotu.

Více informací na www.vanishinfo.cz.

 

Vanish pomáhá dětem z Klokánků

Není pochyb o tom, že Vanish Oxi Action by neměl chybět v žádné domácnosti. Nejenže udržuje oblečení hygienicky čisté, ale zároveň brání i nechtěnému obarvení, minimalizuje zápachy a posiluje účinky samotného praní. Vedle skvělých vlastností svých produktů si ale Vanish dává i vyšší cíle. Jeho dlouhodobým posláním je snaha o udržitelné nakládání s textilem, a proto již druhým rokem podporuje sběr oblečení a hraček do kontejnerů Kloktex, odkud tyto věci primárně putují právě do azylových domů Klokánek. Krom toho jim značka letos věnuje
i více než 6 500 produktů a část peněz z prodaných produktů. Na podporu azylových domů tak poputuje celkem 550 000,- Kč.