Jak se obléknout na nadcházející svátky?

Jak se obléknout na nadcházející svátky?

Vánoční a novoroční svátky jsou časem pro veselé večírky, abyste nastartovali úspěšný a šťastný nový rok. A Silvestr je zvláštní příležitostí ukázat více elegance, půvabu a luxusu.


Ještě lepší zprávou je, že nemusíte utratit příliš za oblečení a doplňky, které budete nosit jen zřídka a možná je už ani neobléknete. Na jednom z největších online secondhadů a outletů v Evropě remixshop.com najdete obrovskou škálu módy a doplňků pro speciální příležitosti celé plejády světových značek za ceny, kterým nebudete věřit. Nejen, že ušetříte, ale postavíte se proti nadspotřebě v módním průmyslu a uděláte něco pro naši planetu.


 

Ať už se rozhodnete oslavovat kdekoli, je důležité být v dobré společnosti a od srdce se bavit. Někteří se raději ponoří do světa luxusu a večeří ve skvělé restauraci. Jiní začnou domácí párty a pokračují bláznivými tanci
v diskotéce nebo v piano baru. Třetí se scházejí s krajany na náměstí nebo se ponoří do pohodlí hor. Správně zvolený styling je klíčem k dobrému sebevědomí a pohodlí.

Rádi bychom vám představili několik kompletních stylingů v závislosti na místě, kde budete slavit. Inspirujte se našimi nápady a vytvořte si svůj individuální outfit, který zaujme každého.

Pohádkové vánoce v červené a zlaté


Šaty French Connection, boty Camper, kabelka Hallhuber a hodinky Georges Rech od Remixshop.com

Červené šaty jsou na Vánoce tou nejlepší možnou volbou. Pokud je zkombinujete s další z „vánočních“ barev – zlatou, bude váš styling ladit s celkovou sváteční atmosférou. Odvážnější mohou vsadit na kontrastní mix červené a zelené pro ještě vánočnější atmosféru.

Dlouhé večerní šaty do luxusní restaurace


Šaty BCBG Max Azria, boty Clarks a kabelka Marella od Remixshop.com

Dlouho očekávaná příležitost ukázat eleganci, kouzlo a luxus je téměř tady. Vytříbená atmosféra vyhlášené restaurace dává potřebnou svobodu popustit uzdu fantazii. Vsaďte na dlouhé večerní šaty, vysoké podpatky
a elegantní clutch kabelku v metalických odstínech.

Disco párty celou noc v černých a lesklých odstínech


Blůzka N21, krátké kalhoty Maje, vesta Twinset, sportovní boty Wize & Ope a kabelka Bik Bok od Remixshop.com

Je čas uvolnit napětí z prošlého roku bláznivou novoroční párty. V disco klubu a piano baru si můžete dovolit více sexappealu, aniž byste překročili tenkou červenou čáru k nevkusnému a nestylovému oblečení. S kraťasy
 a sportovní obuví s plochou podrážkou budete nejen sexy, ale budete se cítit pohodlně a až do rána neúnavně tančit.

Na náměstí v teplém, ale efektivním stylingu


Šaty Sinequanone, kabát Savage Culture, kozačky Zara, kabelka Mango a kožené rukavice Banana Republic

Pokud zvolíte náměstí jako místo pro oslavu Nového roku, je potřeba si zajistit oblečení do mínusových teplot. To ale neznamená, že si nemůžete dovolit brilantnost a eleganci. Elegantní vzhled doplní teplý kabátek
a pohodlné kozačky.

Zimní pohádka na horách s komfortem pletení


Svetr Zara, kalhoty Cacharel, kabát Urban Outfitters a boty Cuple

Hory jsou ještě chladnější než město a tomuto faktu musí odpovídat i styling. Kromě plápolajícího krbu pleteniny jsou dalším skvělým zdrojem tepla. Když přidáme, že letos jsou vůdčím trendem a rozmanitost modelů je obrovská, nemůžeme je pro silvestrovský styling na horách vynechat. Aktuální kabát typu kožíšek je také perfektním doplňkem ke slavnostnímu outfitu.