Každý měsíc výběrová káva až k vašim dveřím

Každý měsíc výběrová káva až k vašim dveřím


Co nejhoršího se může stát milovníkovi kávy, zrovna když nejvíc potřebuje to slastné nakopnutí v podobě voňavého šálku kávy? Zjistí, že na dně jeho dózy kávy zbývají tak tři zrnka kávy. Nepřejeme to nikomu z vás, to nám věřte. Abyste předešli tomuto neštěstí, doporučujeme kávové předplatné z Lázeňské kávy! Pravidelně čerstvá káva až k vašim dveřím! A už nikdy nebudete muset zatlačovat slzu a dávat si místo ní zelený čaj na nakopnutí.

 

Čerstvě pražená výběrová káva

Lázeňská káva je značka pražírny z lázeňského městečka Luhačovice. Lázeňská káva praží až 14 druhů výběrové kávy a nabízí kávové vybavení od filtrů, dripperů, přes kávovary, mlýnky až po profesionální vybavení do kaváren. Na jejím blogu se navíc dočtete spoustu informací z kávového světa a taky rady a tipy, jak si správně připravit kávu doma.

Slyšeli jste už pojem výběrová káva? Výběrová káva je zárukou kvality ve všech procesech její výroby
a zpracování. Od kávových třešní až po váš šálek espressa. První podmínkou výběrové kávy je, že by měla mít jasný původ, kde byla vypěstována. U jakého farmáře, případně alespoň na jaké farmě a v jaké oblasti.

Výběrová káva musí mít minimální hodnocení 80 bodů SCA z celkových 100. Jde o celosvětové hodnocení, kde se hodnotí káva v rámci bodů. SCA je zkratka pro Specialty Coffee Association.

 

Zajímá vás celá cesta výběrové kávy? Přečtěte si více a objevte její kouzlo.

 

Vše podle vašich představ

Zpátky ke kávovému předplatnému. Teď už víte, že součástí balíčku bude prémiová káva se zaručenou kvalitou. Výběr kávy se však také liší podle toho, co máte rádi. Jaký typ kávy pijete, jak často a kolik.

Na to vše v Lázeňské kávě mysleli a je jen na vás, jak si kávové předplatné navolíte, aby bylo celé podle vašich představ.

 

1)   Chuťová preference

V první řadě je důležité si uvědomit, jakou pijete nejčastěji kávu. Jestli espresso a jiné nápoje na jeho bázi nebo upřednostňujete raději filtrovanou kávu.

Káva na espresso
Svůj den si nedovedete představit bez espressa, cappuccina nebo espresso lunga? Pak si rozhodně zvolte chuťovou preferenci na espresso. Káva se skvěle hodí jak na pákový kávovar nebo na ten automatický. Káva se praží speciálně na espresso, tak aby vynikly všechny její chutě.

Káva na filtr
Objevili jste kouzlo filtrované kávy a alternativní přípravy? Rádi připravujete kávu ve french pressu, clever dripperu nebo si rádi hrajete s dripperem V60? Káva pražená na filtr je tedy zcela pro vás. Káva je světleji pražená a díky tomu se skvěle hodí na filtr, kde nedochází k takové silné extrakci, jako je tomu u kávovaru.

 

2)   Délka odběru

Jak dlouho budete chtít kávu odebírat? Kávové předplatné můžete vyzkoušet na 4 měsíce, půl roku nebo třeba rovnou celý rok. Jednou objednáte a už nemusíte na nic myslet. Káva vám bude chodit sama od sebe každý měsíc. A vy se tak můžete těšit na čerstvě praženou kávu bez starostí a práce navíc.

TIP: Kávovým předplatným uděláte jistě radost i svým blízkým. Věnujte ho jako dárek a ukažte, že na své blízké myslíte každý měsíc.

3)   Objem kávy

Pro kolik lidí objednáváte kávové předplatné? Jen pro vás, pro celou domácnost nebo třeba pro celou kancelář? Žádný problém. Navolte si objem kávy, který budete každý měsíc dostávat až k vašim dveřím podle sebe. Nabídka začíná na 250 g až po 2 kg kávové radosti.

 

Výhody kávového předplatného

  • Nemusíte na nic myslet
  • Čerstvá káva každý měsíc až k vašim dveřím
  • Novinky a různé typy káv
  • Doprava zdarma

 

Tak na co ještě čekáte! Objevte kouzlo výběrové kávy a nechte se rozmazlovat kávovým předplatným.
Nebudete litovat!