Nepodceňte vybavení předsíně - je to to první, co vaši hosté uvidí

Nepodceňte vybavení předsíně - je to to první, co vaši hosté uvidí


Někteří z nás možná vybavení předsíně podceňují. Je to ovšem chyba, neboť předsíň patří mezi první místa, která vidí naše návštěva. Kromě toho by měla obsahovat praktický nábytek do předsíně, který poslouží
k ukládání svrchního oblečení a obuvi. Při výběru bychom měli hledět na to, aby byl nábytek do předsíně nejen praktický a funkční, ale také ladil s celkovou atmosférou bytu nebo domu. Určitě chceme, aby nám dlouho vydržel, pak je potřeba vybírat pouze kousky kvalitní. Vzhledem k tomu, že v předsíni, především v panelákových bytech, nebývá mnoho místa, vybíráme takové kousky, které budou multifunkční.

Jednotlivé kousky nebo celá sestava?

Pro vybavení předsíně si můžeme vybrat jednotlivé kousky nebo celé kompletní sestavy. Každá volba má své výhody i nevýhody. Záleží jen na tom, kolik nám předsíň poskytuje místa nebo čemu dáme přednost. Velký výběr jednotlivých kousků i kompletních sestav se nachází na e-shopu nabytekzakacku.cz.

Základní výbavu každé předsíně by měly tvořit šatní skříň nebo věšák na svršky a botník. Zapomenout bychom neměli ani na velké zrcadlo, které lze umístit jak na zeď, tak třeba na dveře skříně. V případě, že si budeme pořizovat kompletní sestavu, bývá velmi často její součástí.

Kompletní sestavy do předsíně bývají dvojího typu. Jedna obsahuje skříň a druhá věšák s háčky, jež snadno upevníme na zeď. Velmi často bývá její součástí i kousek nábytku, který využijeme pro posazení při obouvání nebo zouvání bot. Tento šikovný kousek ocení především osoby starší nebo se zdravotním handicapem.