Přečkejte zimu ve společnosti prémiových zázvorových mixerů Fever-Tree

Přečkejte zimu ve společnosti prémiových zázvorových mixerů Fever-Tree

Dopřejte si je ve výtečném drinku nebo samotné


Jen málokdo by si dokázal představit zimní období bez zázvoru. Dopřejte si ho letos jinak a namísto čaje si z něj připravte výtečné drinky, které vás příjemně osvěží, ale zároveň i zahřejí. Vyzkoušejte prémiovou řadu zázvorových mixerů Fever-Tree, které jsou díky své kombinaci kvalitních ingrediencí zárukou vynikající chuti a skvěle doplní také míchané drinky. Jejich mimořádnou kvalitu oceníte také v únoru, kdy vás rozhodně nenechají „na suchu“.

Toniky se řadí mezi nejvyhledávanější ingredience do světových koktejlů, ale skvěle chutnají i samotné. A proto byste měli vždy vybírat kvalitní produkty, které budou zárukou vynikající chuti.  Dopřejte si to nejlepší a zaměřte se na ty, které skutečnou kvalitu nabízí.

Značka Fever-Tree produkuje 100% přírodní toniky a mixéry, které neobsahují žádná umělá barviva, sladidla ani konzervanty. Prémiovost značky potvrzuje také cíl majitelů, Charlese Rollse a Tima Warrilowa, kteří se v roce 2003 rozhodli vyrábět toniky vyšší kvality, které by v koktejlu dokonale doplnily a nepřehlušily chuť prémiových destilátů. Na výběru si dali pečlivě záležet. Nejdříve se ponořili do historických knih, kde hledali původní receptury, a následně vyrazili na patnáctiměsíční cestu po odlehlých částech světa s cílem najít ty nejlepší suroviny. Nápoje tak obsahují například chinin z Konga, mexické hořké pomeranče, sicilské citrony či citronový tymián z francouzské Provence.

Značka Fever-Tree byla průkopníkem kategorie prémiových toniků. Její úspěch potvrzuje hodnocení 50 nejlepších barů světa v žebříčku odborného časopisu Drinks International. Umístila se jako nejprodávanější i nejvíc trendy značka v kategorii toniků, a to již 7. rok v řadě.

Zázvorové mixery, které osvěží i zahřejí

Zázvorové pivo a limonády obsahují tři odlišné druhy zázvoru z Pobřeží Slonoviny, Indie a Nigérie. Receptura Fever-Tree Ginger Beer je založena na používání samotných kořenů těchto druhů zázvorů, které se 24 hodin vaří ve vodě. A to s cílem dosáhnout vyšší intenzity chuťového zážitku. Na patře není sladký a má hluboký, dlouhotrvající charakter. Je neopomenutelnou součástí oblíbeného koktejlu Moscow Mule nebo Rum & Ginger.

Fever-Tree Ginger Ale je v porovnání s Ginger Beer jemnější zázvorová limonáda s autentickou, osvěžující chutí a vůní. Má lehký charakter a svěží, čistou a suchou chuť. Díky tomu umožňuje, aby vedle ní skvěle vynikly tmavé destiláty, zejména whisky, bourbony, rumy nebo koňak.

 

Všechny produkty značky Fever-Tree zakoupíte v lahvi 0,2 l za doporučenou maloobchodní cenu 30 Kč na warehouse1.cz.