Únor na suchu

Únor na suchu

Přinášíme tipy, díky kterým měsíc bez alkoholu hravě zvládnete


Sklenička jako symbol příjemně zakončeného dne, pivo po práci, párty s přáteli nebo každoroční vánoční
a silvestrovské oslavy. Také jste již delší dobu přemýšleli nad tím, že byste si rádi dali pauzu a o alkoholu chvíli neslyšeli? Zkuste držet předsevzetí, které se stalo fenoménem známým jako „suchý únor“. Inspirujte se tipy, díky kterým vydržíte nejen v únoru bez alkoholu. A že už to nestíháte? Nevadí, na předsevzetí totiž není nikdy pozdě!

Dodržet předsevzetí není žádná brnkačka a žádá si opravdovou disciplínu. A ne nadarmo se říká, že ve dvou se to lépe táhne. Najděte si proto na suchý únor parťáka, se kterým budete držet půst společně. Ať už se s přáteli vydáte na narozeninovou oslavu nebo do baru, bude pro vás mnohem snazší zůstat „na suchu“ s kamarádem
a navzájem se tak podpořit.

Abstinence si také žádá pevnou vůli a režim. Není také od věci o vašem předsevzetí informovat kamarády
a rodinu, kteří by vás při různých situacích mohli pokoušet. Také se vyvarujte nakupování alkoholu domů. Láhev skvělého vína ve spíži by vás jen zbytečně pokoušela.

Skvělé drinky bez alkoholu s mixéry Fever-Tree

Pokud se obáváte toho, že zůstat „na suchu“ znamená pít nudné nápoje, mýlíte se. Základem skvělých nealkoholických drinků je prémiový tonik, který bude zárukou výtečné chuti. Neváhejte a vyzkoušejte mixéry Fever-Tree. Produkty této britské značky jsou mezi prémiovými toniky světovou jedničkou na trhu. Dle hodnocení 50 nejlepších barů světa v žebříčku odborného časopisu Drinks International se umístila již 8. rokem jako nejprodávanější i nejvíc trendy značka v kategorii nealkoholických limonád. Od roku 2014 se tak drží na první příčce.

Značka Fever-Tree nabízí 100% přírodní toniky, které neobsahují žádná umělá barviva, sladidla ani konzervanty. Mimořádnou kvalitu této prémiové značky potvrzuje také cíl majitelů, Charles Rolls a Tim Warrilow, vyrábět toniky z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Na výběru si dali pečlivě záležet. Rozhodli se totiž vyrazit na patnáctiměsíční cestu po odlehlých částech světa s cílem najít ty nejlepší suroviny. Toniky tak obsahují například chinin z Konga, mexické hořké pomeranče, sicilské citrony či citronový tymián z francouzské Provence.

Vyzkoušejte recept na nealkoholický drink:

 

Borůvkový Julep

  • Fever-Tree Ginger Beer
  • Borůvky (cca 20 ks)
  • Máta (cca 10 lístků)
  • Půlka limety (na osminky)

Do plecháčku vložíme borůvky, lístky máty a limetu, lehce promačkáme. Přidáme drcený led a Ginger Beer, jemně promícháme.

 

Více receptů na RECEPTY!

Až pomine suchý únor…

Toniky se řadí mezi nejvyhledávanější ingredience do světových koktejlů, ve kterých tvoří většinový základ.
A i proto byste se měli ujistit, že používáte ty nejlepší. Díky Fever Tree mixérům dosáhnete výrazně lepší chuti a váš zážitek bude o to intenzivnější. Vyzkoušet můžete Indian Tonic Water, který je ideálním partnerem k prémiovým ginům a vodkám, dále Mediterranean Tonic Water, který skvěle doplňuje citrusové či bylinné giny i vodky
a Ginger Ale, který se perfektně pojí s prémiovými whisky, bourbony a rumy. Dopřát si můžete také ostřejší zázvorový Ginger Beer, jenž poslouží jako dokonalý základ pro oblíbený koktejl na bázi vodky Moscow Mule.

Všechny produkty zakoupíte na www.warehouse1.cz.
Všechny produkty značky Fever-Tree zakoupíte v lahvi 0,2l za 30 Kč.