Soutěž o růžové novinky z Manufaktury

Soutěž o růžové novinky z Manufaktury

Ať už se se svým partnerem chystáte trávit Valentýna na nějaké romantické večeři nebo si uděláte hezký společný večer doma, určitě je Vaším přáním být v tento den krásná. Připravte svou tvář na svátek zamilovaných důkladně pomocí kvalitních produktů, ať se cítíte skvěle, protože jedině pak si večer užijete plnými doušky.


Růže je odnepaměti symbolem lásky, vášně, krásy a ženskosti. Říká se jí královna květin a o kouzelných účincích růžové vody věděla již královna Kleopatra. Růžová voda má silné antioxidační a antimikrobiální účinky. Růžový olej regeneruje, a povadlou a zašedlou pleť rozzařuje. Pro růži v kosmetice zkrátka sedí pořekadlo „růže nad zlato“. Co tedy sáhnout po něčem, co všechny tyto blahodárné výtažky z růže obsahuje?

Kosmetika s růží od české značky Manufaktura je inspirovaná tradicí a využívá příznivých regeneračních, omlazujících a zklidňujících účinků samotné růže. Produkty této řady jsou vhodné na zralou pleť, ale pravdou je, že toho mají co nabídnout všem typům pleti.

Navíc před pár dny Manufaktura v této kolekci uvedla na novinky:

1. Pleťový elixír Manufaktura– protivráskový a liftingový krém pro zralou pleť

Vyměňte svůj běžný krém za pleťový elixír pro den i noc a objevte tajemství věčného mládí. Co umí? Pomáhá předcházet vzniku vrásek, poskytuje pleti liftingový efekt, mimořádnou hydrataci, ochranu, regeneraci
a zvláčnění. Pleťový elixír ukrývá cenný růžový olej a další mimořádné rostlinné a omlazující ingredience včetně kyseliny hyaluronové 2. generace.

2. Omlazující protivrásková & liftingová maska Manufaktura na pleť a dekolt

Exkluzivní pleťová maska ukrývá výjimečný koktejl mimořádně účinných ingrediencí proti předčasnému stárnutí a představuje ideální omlazující péči. Dopřejte i Vy své pleti jedinečný dotek, který napomáhá mladistvému vzhledu - redukuje vrásky a poskytuje liftingový efekt, dlouhodobě a intenzivně hydratuje, zvláčňuje, zklidňuje
a regeneruje. Při svých zkrášlujících rituálech nevynechte ani Váš krk a dekolt, na které často zapomínáme,
a které prozradí známky stárnutí stejně rychle jako pleť.


3. Oční liftingové sérum 3v1 Růže Manufaktura

Komplexní péče o oční okolí s růžovým olejem, kyselinou hyaluronovou, extraktem z jasmínu a hlohu pro redukci vrásek, kruhů a váčků pod očima a lifting víček. Toto omlazující lehké sérum rozjasní Vaše oči a rozzáří Váš pohled.

Růžovou kosmetiku Manufaktura nyní můžete v této valentýnské soutěži vyhrát. A to je skvělá příležitost jak si tyto „nováčky“ vyzkoušet.

Vyhrajte jeden z 5 soutěžních dárkových balíčků z Regenerační růžové péče Manufaktura v hodnotě 1300 Kč.

 

Nechcete čekat, jestli se na Vás štěstí v soutěži usměje? Nedivíme se! Přejte si od svého milého
oba tyto omlazující pomocníky jako dárek na Valentýna nebo si udělejte radost Vy sama. Nebudete litovat.

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: L. Brožová, D. Makaloušová, S. Preisková