Naličte se s Dermacol jako hollywoodská hvězda:

Naličte se s Dermacol jako hollywoodská hvězda:

Angelina Jolie z filmu Changeling


Angelina Jolie má na svém kontě množství nezapomenutelných filmových postav, které jsou přímo notoricky známé. Ale vzhledem k tomu, že Dermacol je v Hollywoodu odjakživa jako doma, vybrali jsme z jejích rolí jednu, kterou znají spíš filmoví fajnšmekři. Naši vizážistku Silvii Siegr inspiroval look Christine Collins, již Angelina Jolie ztvárnila ve filmu Changeling. Jeho děj se odehrává v roce 1928, takže v celkovém stylingu z 30. let nechybějí ani neodmyslitelné kloboučky, brože a kožešinky. Jako modelku si vybrala českou influencerku Kristýnu Schick, jíž to v roli Angeliny neskutečně slušelo. Pokud vám tedy v kalendáři zasvítí pozvánka na masopustní karneval anebo párty, kde je filmový dresscode jedinou vstupenkou, s tímto lookem rozhodně zabodujete. A jako bonus můžete přidat kvízovou otázku „uhádni, kdo jsem“. 

Stejně jako hollywoodští maskéři v prvním kroku vsaďte na ověřenou trojkombinaci: podkladovou bázi, vysoce krycí make-up a transparentní fixační pudr. My jsme použili „filmový“ Cover make-up, který má tak vysokou krycí schopnost, že když je třeba, dokáže změnit barvu pleti až o dva odstíny. Použít ho tedy můžete i na vykonturování lícních kostí, které jsou po rtech dalším poznávacím znamením Angeliny. Podkladová báze Satin, Dermacol – 389 Kč/30 ml Vysoce krycí make-up Cover, Dermacol – 299 Kč/30 g a Transparentní fixační pudr, odstín light, Dermacol – 259 Kč/13,5 g.

Pro vykreslení kontur obočí i imitaci jednotlivých chloupků použijte krémovou tužku na obočí. S měkkou tuhou ve tvaru trojúhelníku je aplikace velmi jednoduchá a precizní zároveň. Praktické balení má z druhé strany kartáček na přečesání chloupků. Tužka na obočí Eyebrow Perfector, Dermacol – 179 Kč/3 odstíny

Pro zvýraznění kontur je ideální konturovací paletka se čtyřmi odstíny pudrů. Světlejší a tmavě hnědý použijte
k vytvoření kontur – zejména pod lícními kostmi. My jsme ho aplikovali i do záhybu oka, aby působilo hlouběji. Korálová tvářenka dodá líčkům zdravý nádech a  bude slušet všem odstínům pleti. Tzv. glowy efekt vytvoří rozjasňovač. Všechny pudry jsou vysoce pigmentované, proto s nimi pracujte opatrně a raději je vrstvěte. Konturovací paletka č. 2, Dermacol – 299 Kč/4 pudry.

Pro dosažení „hollywoodského pohledu“ nepotřebujete  umělé řasy, stačí mít správné produkty. Podkladová báze pod řasenku vytvoří dokonalý základ pro hustší a delší řasy. Má krémovou barvu, takže pigmenty prodlužující řasenky ji bez problémů překryjí. Ultrapružný kartáček řasy navíc dokonale oddělí. Podkladová báze pod řasenku First class lashes, Dermacol – 199 Kč/7,5 ml a Prodlužující řasenka Ultratech, Dermacol – 199 Kč/10 ml.

Červená rtěnka nepatří jen k třicátým letům minulého století, je jednoduše věčná a stojí za to poznat svůj odstín i správné „grify“. V tomto případě použila vizážistka matnou rtěnku, která rty zvýrazní i vyživí. Na výběr je vícero odstínů červené, k tomuto looku ale dokonale sedl odstín číslo 52 z řady Matte Mania. U výrazných rtěnek je též důležité dbát na přesné linie rtů. S jejich vykreslením pomůže béžový  korektor v tužce s tenkým hrotem. Využijete ho o pro konturování linií obočí anebo do vnitřního koutku či linky oka.  Tekutá matná rtěnka Matte Mania, Dermacol – 199 Kč/3,5 ml a Korektor v tužce Make-up Perfector, Dermacol – 99 Kč/3 odstíny.

Na video z líčení se můžete podívat ZDE.

 

 

 

Více o produktech na www.dermacol.cz.