Vyhrajte polštářky od české značky POMIS

Vyhrajte polštářky od české značky POMIS


Společnost POMIS je malá česká firma, která vyrábí polstrování (sedáky, opěráky, polštáře) do zahrady nebo do interiérů. Velká většina zboží je vyráběná na míru. Zboží od nás je v nejvyšší kvalitě a nenajdete jej v žádném obchodním řetězci. Vše od střihu až po kompletaci vyrábíme u nás v ČR. Zakládáme si na kvalitě, proto vyrábíme zboží z výběrových materiálů s dlouhou životností. Dokážeme splnit přání i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Pokud potřebujete zútulnit posezení na zahradě nebo kdekoliv doma, jsme tu pro Vás.

Dokážeme svým zákazníkům dodat nové polstrování na ratanové sedačky, paletové posezení, zahradní houpačky, závěsné houpačky, na lehátka k bazénu a mnoho dalšího. Pracujeme s materiály odolnými vůči UV záření, chlorované a slané vodě. Polstrování je z velké části outdoorové a voděodolné.

Do interiérů nabízíme potahové materiály vysoké gramáže. Materiály jsou z velké většiny pratelné, abychom našim zákazníkům poskytli snadnou údržbu. Potahové materiály mají krásné barvy, jsou příjemné na dotek
a odolávají vůči oděru. Některé materiály také vynikají vysokou odolností vůči nečistotám. Vhodné do domácností s dětmi nebo domácími mazlíčky.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž a tři výherci se mohou těšit na dva tyto polštářky.

Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

Výherci: O. Kraft, H. Matoušková, L. Sluková