Zatočte s jarní únavou přírodní cestou

Zatočte s jarní únavou přírodní cestou


Zamýšleli jste se někdy nad tím, proč nás únava přepadá zrovna na jaře? Má to souvislost s přetíženými játry, jejichž časem je podle čínského pentagramu právě jaro. Játra jsou centrem metabolismu, imunity i emocí
a také jsou symbolem kreativity. Fungují jako chemická továrna a pokud jsou přetížená, poznáme to jak na zvýšené únavě, ale také na změnách na pokožce či podrážděných očích. Dopřejte játrům odlehčení v podobě drobných změn životního stylu a také informační kúry složené ze tří doplňků stravy Joalis! Kúra
jarní detoxikace působí blahodárně na činnost jater, žlučníku a má také vliv na emocionální rovnováhu. V přípravcích Joalis se propojuje síla informací s účinky bylin.

Na játrech se velmi podepisuje „životospráva“ moderní doby – tedy nedostatek spánku, stres, ale také častější konzumace alkoholu či užívání léků. Přetížená játra poznáme podle celé řady změn – jednou z nich je dlouhodobá únava. Pokud se i po dostatečně dlouhém spánku cítíte vyčerpaní a bez energie, zpozorněte. Změn si lze všimnout také na pokožce – svědivá, na dotek citlivá pokožka může signalizovat potíže s játry. Že je čas na detoxikaci jater nám může prozradit také naše chování. Játra nejvíce oslabuje emoce vzteku, nervozity či agrese. Pokud se cítíte často v napětí, aniž byste k tomu měli nějaké podněty, máte větší tendenci ke vznětlivosti, potřebují vaše játra pomoci!

Náš tip!

Kúra jarní detoxikace je složená ze tří přírodních informačních doplňků stravy (Achol® + LiverDren® + Streson®) a přispívá k normální činnosti jater a žlučníku. Přípravky se vzájemně podporují a zesilují tak svůj účinek.

  • Joalis LiverDren® obsahuje výluh z řepíku lékařského, který má vliv na normální činnost jater, vylučování, trávení a fungování žlučníku.
  • Joalis Achol® s obsahem chmele otáčivého, který přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi. 
  • Joalis Streson®s vitaminy B6 a B1 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a také k normální psychické činnosti.

Kúra Jarní detoxikace je k dostání na e-shopu Joalis (www.joalis.cz v sekci sezónní balíčky) za cenu 1.222 Kč.

 

Víte že…

ü  V jaterní buňce probíhá nejméně 500 druhů chemických reakcí…

ü  Bez jater organismus přežije přibližně 10 hodin, jejich činnost nelze nahradit přístrojem…

ü  Játra mají neuvěřitelnou regenerační schopnost – i z kousku zdravých jater se mohou kompletně obnovit…

ü  Kromě metabolického orgánu je to také imunitní, zásobní a skladovací orgán…

ü  Játra ovlivňují stresové reakce i celou naši psychiku. Detoxikace jater je proto nutnou podmínkou pro zlepšení činnosti nervové soustavy….

 

 

 

 

Joalis je česká firma založená v roce 1999. Vyrábí zcela unikátní přírodní informační doplňky stravy, ve kterých se propojuje síla informace s účinky bylin. Všechny přípravky Joalis mají certifikace o zdravotní nezávadnosti od Státního zdravotního ústavu. Za každým produktem informační medicíny stojí dlouhodobý výzkum a bádání na poli lidského zdraví a také mnoho úspěšných příběhů klientů, kteří věřili, že zdraví není v chemii, ale v nich samých.

Přípravky Joalis spadají do oboru informační medicíny, holistického směru, který přistupuje k člověku celostně
a orientuje se na přirozené samoléčicí schopnosti člověka. Joalis lze zařadit také do oblasti komplementární medicíny, neboť informační přípravky nejsou nasazovány místo standardních, ale doplňují je a často podporují účinek klasické medicíny. Značka Joalis postupně expanduje do jednotlivých zemí Evropy a spolupracuje s více než 10.000 poradci.


Více na www.joalis.cz.