Hledáte vhodnou koloběžku? Poradíme vám

Hledáte vhodnou koloběžku? Poradíme vám

KŘÍŽEM KRÁŽEM NA DVOU KOLECH

Jaro si sice s námi hraje a sluníčka je pomálu, ale s elektrickými koloběžkami SENCOR, můžete jezdit s větrem o závod i tak! Udělejte si ke konci zimy čas pro sebe a své kamarády a vyrazte na poznávací výlet krásami Česka na dvou kolech. Budete překvapeni, jak skvělý relax i zábavu s touto moderní obdobou dětského oblíbeného „přemisťovadla“ zažijete. Do města i přírody jedině na koloběžce!


NA VÝLETY JAKO DĚLANÁ

Moderní technologií nabitá, skládací elektrická koloběžka SCOOTER TWO od SENCOR je ideálním parťákem po městě i mimo něj. Volit můžete ze dvou jízdních režimů STANDARD a SPORT. Výkonný 400W motor dokáže dosáhnout rychlosti až 25 km/h (SPORT), respektive 20 km/h (STANDARD), a ujet na jedno nabití až 45 km. Rychlost jízdy se snadno upravuje pomocí pravého palce a pro delší úseky je možno nastavit i tempomat. Deseti palcové přední a zadní pneumatiky zaručují hladkou jízdu po rovném povrchu bez drncání, duální brzdy (kombinace elektrické a mechanické brzdy) bezpečně zpomalí či zastaví jízdu a rozblikají výstražné světlo na zadním nárazníku. Plné nabití koloběžky trvá 9 hodin a můžete ji propojit i s aplikací SENCOR SCOOTER, díky níž budete mít přehled nejen o stavu koloběžky (ochrana proti odcizení, kontrola stavu baterie, ujeté kilometry apod.). Váhový limit koloběžky je 120 kg. Ke koloběžce je dostupné i bohaté příslušenství.

Elektrická koloběžka | SCOOTER TWO 2021 | Sencor 12 990 Kč |www.planeo.cz.

 

DO PRÁCE I DO ŠKOLY

Ranní dopravní špička dokáže kolikrát pořádně potrápit a o hledání volného parkovacího místa pro auto ani nemluvě. Lehká a skladná elektrická koloběžka SCOOTER ONE od SENCOR je ideální na cestu do školy či práce. Motor s výkonem 350 W a dojezdem přes 20 km vás přepraví, kam budete potřebovat, rychlostí až 25 km/h. Díky jízdním módům SPORT a STANDARD se nemusíte bát ani menšího kopečku (stoupání až 15°),
o bezpečnou a pohodlnou jízdu se postarají 8,5palcové pneumatiky, LED světla a duální brzdy, které při aktivaci spustí červené blikání na zadním nárazníku. Koloběžku je možno propojit s aplikací SENCOR SCOOTER, a tak si můžete kontrolovat ujeté kilometry, průměrnou rychlost i stav baterie. Plné nabití koloběžky trvá 4-5 hodin
a maximální nosnost je 120 kg. Ke koloběžce je dostupné bohaté příslušenství.

Elektrická koloběžka | SCOOTER ONE | Sencor 10 990 Kč |www.planeo.cz

Aplikace SENCOR SCOOTER je dostupná na Google Play i v Apple App Store

 

Jen nezapomeňte na správnou helmu.

Šťastnou cestu!

 

 

O značce SENCOR:

Značka SENCOR se poprvé objevila v Japonsku ve vlně nově vznikajících značek, jako byly Sony, Aiwa, Sanyo, po oživení ekonomiky po válce v roce 1969. Od té doby ušla dlouhou cestu, na které rozšířila svůj sortiment a snaží se pokrývat veškeré portfolio domácích elektronických pomocníků. Dnes je SENCOR řízen z Evropy, výroba probíhá v Asii i Evropě, ale stále s Japonskou přesností, důsledností a perfekcionismem. Dnešní designéři jsou špičkovými odborníky, kteří přinášejí do našich domovů moderní výrobky, jež nejsou jen šedo-černo-bílé, ale nebojí se barviček a radosti. Značka SENCOR se drží pravidla: Kvalita za odpovídající cenu – ani koruna navíc!

 

www.sencor.cz