BUSHMAN slaví 25 let: Pojďte ven s Lukášem Langmajerem!

BUSHMAN slaví 25 let: Pojďte ven s Lukášem Langmajerem!

11 výletů v průběhu března až června, nevšední krásy české krajiny a průvodce Lukáš Langmajer, který se pro toulky přírodou narodil. Existuje snad lepší způsob, jak by mohl BUSHMAN, tradiční značka volnočasového oblečení, oslavit své jubileum?


BUSHMAN má ve své DNA potřebu volnosti a pohodlí bez kompromisů. Nosit kvalitní oblečení znamená cítit se svobodně. A cítit se svobodně znamená žít. S tímto krédem vystupuje už 25 let a oslavit to chce se všemi, kdo milují toulání. Ve spolupráci s hercem a ambasadorem značky Lukášem Langmajerem BUSHMAN připravil zcela jedinečný zážitek: celodenní výlety právě s Lukášem Langmajerem, který v nich vystoupí jako průvodce.

• BRDY: „Po známých i neznámých vrcholech“ (19. března, 11. a 12. června)

• HOSTÝNSKÉ VRCHY: „Do Vrzavých skal alias Po kalíšku“ (2. a 3. dubna)

• JIŽNÍ ŠUMAVA: „Po zaniklých obcích“ (7. a 8. května, 18. a 19. června)

• JESENÍKY: „Po hradech loupežníků“ (21. a 22. května)

Túrami bude provázet přímo Lukáš Langmajer, proslulý svou vášní objevovat neznámé a připomínat zapomenuté. Na registrované účastníky čeká kromě nevšedního zážitku také dárek značky BUSHMAN, Adventure Menu – poctivé jídlo na cesty, připravené v Podkrkonoší, a vydatná proteinová tyčinka SENS. Více se dozvíte v podrobném článku na blogu BUSHMAN.

 

Když se Jindřich Melichar roku 1997 toulal Austrálií, netušil, že svou myšlenkou vyrábět oblečení, v němž by se člověk cítil za všech okolností pohodlně, odstartuje příběh značky BUSHMAN. A že se ten příběh píše už 25. rokem...

Buďte u toho s námi!
BUSHMAN – všude s vámi. Už pětadvacet let.