Jaru sluší svěží chutě

Jaru sluší svěží chutě


Teploty pozvolna šplhají nahoru, ráno i odpoledne už je déle vidět a sluníčko nás jemně šimrá svými paprsky. Po dlouhé zimě je to vítaná změna. Ne nadarmo je jaro pro mnohé z nás nejkrásnějším obdobím v roce. Příroda se probouzí k životu a svěží barvy i chutě si rádi užíváme. Ve stejných rovinách se nese i náš výběr vína. Dáváme přednost lehčím a svěžím vínům, vínům s jiskrnou barvou, která je v záři slunečních paprsků snad ještě krásnější. Čím zaplnit své vinné sklenky?

Oslavte příchod jara

Oslavte příchod jara se sklenkou Bohemia Sektu Prestige brut. Jeho cuvée vzniklo spojením odrůdových vín
z vybraných vinic jižní Moravy. Ryzlink rýnský dodává sektu bohatou vůni a pikantní kyselinku, Rulandské bílé extraktivní tóny v chuti a Ryzlink vlašský doplňuje jeho svěžest. Pravidelně získává ocenění na prestižních vinařských soutěžích, nechte ho ovládnout i vaše příjemné chvíle jarního rozjímání.
 Osobnivinoteka.cz, 239 Kč

 

Jarní výbava

Užijte si sílící paprsky slunce se sklenkou výtečného vína. Jarní balíček z osobnivinoteka.cz jich ukrývá celou plejádu. Obsahuje skvělé sekty z produkce Bohemia Sektu, italské prosecco, španělskou cavu i báječná tichá vína z Moravy.

Chateau Radyně extra brut okouzlí svěžími tóny a jemnou kyselinkou, Bohemia Sekt Chardonnay brut zase příjemným aroma rozkvetlé jarní louky. Stylové Prosecco Mionetto vyniká svěží chutí s tóny jablka a citrusů. Temperamentní Španělé nachystali cavu Freixenet Carta Nevada Medium Dry, která vás naláká tóny citrusu
a vyšším zbytkovým cukrem. Vedle smyslných bublinek v balíčku nechybí ani výtečná tichá vína z Velkých Bílovic
a Mikulova. Víno Mikulov Sommelier Club Veltlínské zelené pozdní sběr má příjemnou vůni s lehkým tónem zralého banánu. Květy lípy s náznakem meruňky si vychutnáte se sklenkou Ryzlinku Rýnského pozdní sběr z Habánských sklepů.

 Osobnivinoteka.cz, 934 Kč