Vysněná krása začíná u vysněných zubů

Vysněná krása začíná u vysněných zubů

Schill Dental Clinic partnerem nového pořadu TV Prima Vysněná krása.


Vysněná krása začíná zdravým a krásným úsměvem. Tým lékařů, sester a zubních hygienistů Schill Dental Clinic Praha, vedený MUDr. Alexanderem Schillem, zakladatelem a vedoucím lékařem kliniky, se podílí na veškerých stomatologických zákrocích, které budou odvysílány na TV Prima v rámci pořadu Vysněná krása
a v osmi dílech představeny veřejnosti. Začínáme 28.3.2022 ve 21.30.

„Pozvání do pořadu jsme přijali proto, abychom co možná největšímu počtu lidí ukázali, jaké zázraky jsou v dnešní stomatologii možné. Opravdu můžeme vyřešit v podstatě každý problém. A jen málo lidí si dokáže přestavit, co všechno je vůbec možné a jak rychle. V naší práci se každý den snažíme vytvářet pěkné úsměvy. Je to naše poslání a dělá nám to radost. Jde nám ale nejen o krásné úsměvy. Jde nám především o zdravý a funkční chrup, který vám změní kvalitu života. Estetika s tím jde ruku v ruce“, komentuje partnerství s pořadem Vysněná krása MUDr. Alexander Schill.

I na první pohled zdánlivě pěkné přední zuby nemusí ve skutečnosti znamenat opravdu zdravý a funkční chrup. Problémy se často nacházejí vzadu. Člověk se nemůže dobře najíst a pouze sní o šťavnatém steaku nebo křupavém jablku, do kterého se s chutí zakousnout. „Zdravé zuby skutečně dokážou změnit váš život k lepšímu, o tom se v ordinaci přesvědčujeme každý den“, komentuje MDDr. Alex Braun z týmu MUDr. Schilla, která se specializuje na zákroky záchovné stomatologie.

To je i příběh prvního účastníka pořadu Vysněná krása. Pan Vladimír (36) sní o perfektních zubech a hollywoodském úsměvu. Zuby jsou pro něj skutečně důležité, protože má hodně obchodních schůzek a musí vypadat reprezentativně. Nemůže si dovolit se neusmát. Právě to je důvod, proč v sobě našel odvahu a rozhodl se do toho s námi jít.

Sledujte jeho příběh v pondělí 28.3. ve 21.30, v premiéře pořadu Vysněná krása na TV Prima.

Postupně vám představíme i další účastníky pořadu. A budeme vám vyprávět jejich příběhy. Díky naším zákrokům na zubech jim pomáháme změnit život k lepšímu. Sledovat je můžete na TV Prima každé pondělí večer ve 21.30. Nebo v repríze v úterý v 10.30 dopoledne, či ve 22.50 na Prima Love. Příběhy našich protagonistů najdete i na webu www.schill.cz/vysnena-krasa a našich sociálních sítích.

 

 

O Schill Dental Clinic Praha

MUDr. Alexander Schill, primář. Studium stomatologie ukončil na LF UK v Bratislavě v roce 1996. Absolvoval množství školení a kongresů v Evropě – na Slovensku, v Čechách, Německu, Rakousku, Švýcarsku, Itálii, Maďarsku a Portugalsku. Praxi začal v červenci 1996, v roce 2002 otevřel soukromou kliniku Schill Dental Clinic
v centru Bratislavy. V roce 2008 kliniku rozšířil, zmodernizoval a přestěhoval na novou adresu, kde sídlí dodnes.
V roce 2013 otevřel pobočku v Praze, v roce 2014 v Žilině a v roce 2019 v Košicích.

Pražská pobočka se nachází v Praze 4, metro Pankrác, Milevská 2095/5.

Více informací: www.schill.cz Facebook  Instagram  YouTube