Vyhrajte balíček s novinkami od Panzani

Vyhrajte balíček s novinkami od Panzani


Také jste se už těšili na jaro jako my a nemohli jste se dočkat slunných dní? Cítíte se po zimě unavení a rádi byste dopřáli svému tělu odlehčené jídlo a zároveň potřebujete dodat potřebnou energii?

Vyzkoušejte novinky od Panzani. Unikátní know-how v kombinaci s domácím výrobním postupem, to jsou Panzani Selezione di Chef, nadýchanější a vláčnější těstoviny, které chutí a vlastnostmi mohou směle konkurovat čerstvým těstovinám.

Vychutnat si je můžete s novými omáčkami na těstoviny s rajčatovým základem. K jejichž výrobě byla použita rajčata z italských polí, nikoliv ze skleníku. Rajčata dozrávající přímo na italském slunci získávají tak svou jedinečnou chuť a aroma, které jsou nenahraditelné. Díky následnému rychlému zpracování – do 48 hodin od sklizně – si tyto vlastnosti uchovávají i nadále.

Těstoviny Selezione di Chef se vyrábějí ve variantách Collerette, Farfalle a Tagliatelle. Nové omáčky jsou ve variantách Lilek & Ricotta, Cuketa & kozí sýr a Houbová omáčka.

  

Pro 3 z vás máme připraven balíček novinek Panzani v hodnotě 500 Kč, stačí správně odpovědět na následující otázku a mít štěstí.

 

 

Pro inspiraci se můžete podívat na recepty zde www.panzani.cz/recepty.

 

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.