Vyhrajte sportovní mikinu značky PUMA

Vyhrajte sportovní mikinu značky PUMA


Blíží se měsíc květen, ve kterém se slaví Český den proti rakovině. U žen je nejčastějším nádorovým onemocněním rakovina prsu, její výskyt stále stoupá. Většina případů s odhalením karcinomu v raném stádiu má díky současným léčebným postupům vysokou šanci na úplné vyléčení, proto je jejich včasná diagnostika naprosto stěžejní. Nezapomínejte prosím na sebe a myslete včas na prevenci!

Značka PUMA podporuje celosvětovou kampaň boje proti rakoviny prsu v rámci své platformy „She Moves Us. Vyzdvihuje ženy, které posouvají sport a kulturu kupředu a inspirují tak ostatní po celém světě. Chce upozornit na dopady rakoviny prsu a přispět k získání finančních prostředků na podporu výzkumu a prevence rakoviny prsu. PUMA vybízí své fanoušky, aby sdíleli svůj příběh, popřípadě příběh milovaného člověka, který prodělal rakovinu prsu. Za každý takto sdílený příběh, který zahrnuje hastag #SheMovesWithPurpose, PUMA daruje 1 dolar společnosti Barbells for Boobs.

Globální sportovní značka PUMA navrhla i speciální edici vybavení pro závodnice ve W Series (seriál závodů pro ženy), která v průběhu říjnového závodu na okruhu Circuit of the Americas v americkém Austinu upozorňovala diváky na boj s rakovinou prsu. Závodní boty a rukavice PUMA, které byly ozdobeny motivy s růžovou barvou jako symbolu povědomí o rakovině prsu, oblékaly všechny jezdkyně PUMA W Series po celý závodní víkend na okruhu Circuit of the Americas v průběhu závěrečného dvojzávodu sezony.

 

Ve spolupráci se značkou PUMA jsme pro vás připravili soutěž, ve které můžete vyhrát sportovní mikinu PUMA. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.