Hody, hody doprovody, dejte balíček vyladěný

Hody, hody doprovody, dejte balíček vyladěný


Velikonoce jsou oslavou jara a nového života. Zpříjemněte toto období i svým mazlíčkům a dopřejte jim potěšení v podobě balíčku plného dobrot od značky Fitmin. Vyzkoušejte poctivé psí a kočičí kvalitní laskominy z těch nejlepších surovin.

Velikonoce jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem a jsou obdobím mnoha lidových tradic spojených s vítáním jara a oslavami nového života. Dnes jsou spojovány spíše s pomlázkou, zdobením kraslic či vařením a pečením speciálních pokrmů, na kterých si lidské jazýčky smlsnou. Proč bychom ale neměli dopřát něco výjimečného i našim chlupatým členům domácnosti? „Svým mazlíčkům klidně odměny či speciální dobroty v rozumné míře dopřejte, raději se ale vyhněte těm, na kterých si pochutnáváte vy. Spousta cukru nebo některé druhy koření nemusí udělat dobře ani vám, natož třeba citlivějším psím nebo kočičím žaludkům,“ říká veterinářka a ambasadorka značky Fitmin Kateřina Franková.

 

Velikonoční balíček pro psy

Dopřejte svému chlupáčovi s příchodem jara něco extra. Fitmin Velikonoční balíček pro psy je plný kvalitních dobrot, které budou vašemu psovi nejen chutnat, ale jsou zároveň prospěšné pro jeho zdraví. V dárkovém balíčku najdete vynikající kapsičky, krůtí masovou konzervu bez obsahu obilovin, obohacenou o vitamíny a minerály nebo masovou vaničku Fitmin for Life, která neobsahuje umělá barviva, aromata, sóju ani jiné GMO. Dárkové balení je doplněno hračkou na zkrácení dlouhé chvíle
a celou řadou skvělých pamlsků Purity Snax. Ty využijete při výcviku nebo jako odměnu za poslušnost. Pochoutky jsou ručně vyráběné, bez použití chemie, soli, cukru nebo přidaného škrobu. Jsou bezlepkové, lehce stravitelné a plné čerstvého masa. Pochoutky se vyrábí pozvolným sušením tak, aby se zachovalo maximum živin. Na své si přijdou i největší psí labužníci, protože balíček obsahuje produkty s jehněčím, krůtím nebo kuřecím masem.

 

Velikonoční balíček pro kočky

Nevíte, jak potěšit mlsný jazýček vašeho kočičího parťáka? Věnujte mu dárek, který rozveselí jarní dny stejně jako první sluneční paprsky. Ve Velikonočním dárkovém balíčku pro kočky, který pro vaše miláčky Fitmin připravil, najdete kompletní bezobilné krmivo Purity Delicious s bohatým zastoupením čerstvé zvěřiny, ovoce, zeleniny i bylinek na podporu vitality. Dále také krůtí maso ve vývaru Fitmin Purity Alutray, hovězí kapsičku Fitmin For Life a masovou vaničku Menu Meat Mix pro kočky. S těmito limitovanými boxy svým kočkám dopřejete nejen dokonalý zážitek plný chutí z vytříbených ingrediencí, ale také náramnou zábavu s hračkou, která je součástí každého balíčku. S nákupem neotálejte, dostupnost je pouze do vyprodání zásob.

 

Více z velikonoční nadílky naleznete na stránkách www.fitmin.cz.

 

 

O značce Fitmin

Fitmin je tradiční česká značka sídlící v podhůří Orlických hor, kde s respektem k přírodě a láskou ke zvířatům vyrábí krmiva, výživové doplňky a naturální pochoutky pro psykočky, koně a nově i pro malé hlodavce. Od vzniku značky Fitmin uplynulo už více než 24 let a za tu dobu se mnohé změnilo, avšak základní hodnota rodinného byznysu – poctivý přístup k práci – zůstala zachována. Celou společností i nadále prostupuje duch původních zakladatelů společnosti, rodiny Štěpánkových. Jejich chovatelská a zemědělská tradice měla v Helvíkovicích vždy hluboké kořeny. Jako první u nás Fitmin v roce 2010 přišel s unikátní technologií přidávání čerstvého masa do procesu výroby krmiv, díky které si produkty zachovávají skvělou chutnost. Živiny zůstávají ve špičkové kvalitě a nejsou zničeny vysokými teplotami jako v případě, že je maso nejdříve zpracováno v moučku a teprve potom do granulí. Navíc to není maso ledajaké – jedná se o maso vysoké kvality, které je srovnatelné s kvalitou masa, které
se používá v potravinářství.