Jak navodit pocit pohody po těle?

Jak navodit pocit pohody po těle?


Masáž patří mezi nejlepší způsoby, jak snížit bolest nebo napětí a navodit pocit pohody. „Pozornost, péče a čas, které věnujete sobě samým se vám vrátí v podobě zlepšeného zdraví a v pocitu štěstí,“ píše například Emma Mitchell v knize Energie tvého těla.

Instinktivně k ní přistupujeme ve chvíli, když nás něco bolí, cítíme se jako ztuhlí a rádi bychom vrátili tělo do pohody. Masáž dokonale „rozpouští“ stres, pomáhá při migréně, stejně dobře pomůže zbavit se pocitu těžkých nohou a spolehlivě nás vysvobodí od bolesti při ztuhlých svalech šíje či zad.

 

Máte za sebou náročný den a nedaří se vám dostat se do pohody? Rozpusťte stres pohybem a odměňte se masáží. S vhodným přípravkem ji zvládnete sami a ten osvobozující pocit.  

 

Bylinný masážní gel a krém Alpa jsou ideální pro masáže kloubů, svalů a páteře. Zafungují rychle a spolehlivě vrátí tělo do pohody.

Zatímco obsažený mentol uleví od bolesti, máta peprná a eukalyptus zvyšují prokrvení a snižují napětí měkkých tkání, jehož následkem je celková úleva.
Oba přípravky využívají přirozenou sílu bylin a osvědčenou francovkovou recepturu.

Ukážou vám, jak dostat tělo zpět do pohody a pomohou i tehdy, když se cítíte jako „rozlámaní“, třeba při nachlazení nebo chřipce.

Koupíte na e-shopu značky nebo v obchodech za  Gel za 47 Kč, krém za 26 Kč.

  

 

Více také na www.alpa.cz.