Do léta to stihneme!

Do léta to stihneme!

Anticelulitidní dvojka od Ziaja.


Ananas anticelulitidní dvojka + mlhovinka na letní dny 

 

Ziaja Ananas tělový peeling

Ananasový peelingující tělový sorbet s drobnými zrníčky, obohacený extraktem z ananasu, kofeinem a jemnou drtí skořápek ořechů s bohatou anticelulitidní recepturou. Extrakt z ananasu (Pinneapple) zlepšuje hladkost, pružnost a pevnost pokožky s celulitidou. Aktivní kofein mobilizuje pokožku pro zlepšení její pevnosti. Posiluje a vyhlazuje strukturu epidermis. Tělový peeling účinně odlupuje a vyhlazuje pokožku, obnovuje dobrý stav pokožky. Pečuje o pokožku a dodává jí kosmetický doping. Dává pocit uvolněné relaxace, povzbuzuje a má svěží exotickou vůni. Za 160ml zaplatít 109Kč.

 

Ziaja Ananas tělová pěna 

Lehká tělová pěna s anticelulitidním účinkem se stimulační aktivní recepturou bohatou na anticelulitidní extrakt z ananasu a povzbuzující kofein.

Extrakt z ananasu (Pinneapple) zlepšuje hladkost, pružnost a pevnost pokožky s celulitidou. Aktivní kofein mobilizuje pokožku pro zlepšení její pevnosti. Posiluje a vyhlazuje strukturu epidermis. Lehká ananasová tělová pěna má vysokou účinnost zpevnění pokožky, zlepšuje pružnost a celkový stav pokožky. Pečuje o pokožku   a dodává jí kosmetický doping. Vyhlazuje, zpevňuje a zvlhčuje pokožku. Povzbuzuje a má svěží exotickou vůni. Za 160ml zaplatíte 109Kč.

 

Ziaja Ananas mlhovina 

Ananasová energetizující hydratační mlhovina na tělo s kofeinem. Mlhovina na tělo s explozí svěžesti
a hydratace. Rychle a efektivně pečuje o pokožku. Obohacená o kofein a extrakt z ananasu poskytuje expresní revitalizaci. Extrakt z ananasu a aktivní kofein jsou kosmetickým povzbuzením pro pokožku. Šťavnatá vůně exotického ananasu a fascinující receptura produktů zaručují intenzivní, radostnou a osvěžující péči. Milujeme to!  Obsahuje 98% složek přírodního původu. Za 200ml zaplatíte 90Kč.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž a těšit se můžete na balíček, který bude obsahovat:  Ziaja Ananas tělový peeling, Ziaja Ananas tělová pěna , Ziaja Ananas mlhovina.

Všechny tři produkty jsou k dostání v DM drogerii, nebo na www.ziajaprotebe.cz.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.