Jaké se letos budou nosit brýle?

Jaké se letos budou nosit brýle?

Relax odkrývá svoji novou letní kolekci


Česká značka Relax představuje novou kolekci brýlí na letošní letní sezónu. Uvedené novinky vychází
ze současných trendů a přináší
originální, osobité modely jako například maxi brýle Polynesia nebo Santorini
s masivním rámem, který je tak
é prvkem letošních trendů

Sluneční brýle zvládnou zanechat hluboký dojem. Kromě vytříbeného vkusu a osobitosti dokáží také vyzařovat momentální náladu svých majitelů. Z letošních slunečních brýlí a optických rámů značky Relax čiší sebevědomí, na které se také designéři při tvorbě návrhů soustředili.

„Nepřehlédnutelné a magneticky přitažlivé kousky najdou v letní kolekci všichni, kdo chtějí být vnímáni jako charismatičtí, rafinovaní, hraví, odvážní, stejně jako decentní, seriózní, výkonní, ambiciózní a nároční, popisuje Lukáš Janošík, designér slunečních brýlí.

Letošní trendy, jako masivní, spíše hranaté oversize modely jsou v kolekci kreativně zpracovány v mnoha různých pojetích. Doplněné stínovanými polarizačními čočkami a kvalitními zrcadlovými čočkami nabízí vysoký komfort užívání.

 

ODVÁŽNÉ MAXI BRÝLE

Luxusní proporce a odvážný styl dámských slunečních brýlí POLYNESIA dokáže o své majitelce hodně vypovědět.

“Porozumět vlastnímu stylu a zdůraznit svoji jedinečnost lze mnoha způsoby. Relax přináší novinky, které tohle dokážou z různých poloh výjimečnosti svých majitelů,” vysvětluje Martina Jiránková, marketingová specialistka Relax.

Čočky stínované shora dolů se postarají o příjemný, přirozený pohled praktický např. při řízení auta. Polarizované čočky eliminují nepříjemné odlesky a jsou vhodné pro sportovní aktivity, řízení, a také aktivity
u vody. Polarizace dokáže očím ulevit a snižuje tak jejich únavu.


Model brýlí SEYCHELLES 
s vyzrálými a luxusními tvary, barvami a materiály má sice masivní rám, ten ale dohromady s jeho nenápadným vzhledem vytváří lehce působící celek. Zájemci si mohou vybrat ze tří barevných variant obrouček – lesklá béžová, lesklá modrá a lesklá šedá. 

FLAT TOP PÁNSKÉ BRÝLE
Výrazný model pánských slunečních brýlí FIJI je dokonale univerzálním a přitom nevšedním každodenním společníkem moderního a přitom prakticky založeného muže. Poskytuje 100% ochranu před UV zářením A,B,C,
a součástí balení je také mikrovláknový ochranný pytlík, vhodný i k čištění skel.

Sebevědomý a odvážný, přitom ladný model ST. BARTS nabízí Relax s univerzální šedou gradientní čočkou vhodnou pro širokou škálu aktivit. Obruby těchto brýlí jsou k dostání ve dvou kontrastních barevných variantách -  lesklá bílá a matná černá. Brýle ST. BARTS díky nápadnému tvaru a velikosti skel obličej muže zvýrazní   a vyzdvihnou jeho přímé kontury.

 

POLARIZACE STÁLE TRENDEM

V letošní kolekci opět firma Relax klade kromě nejnovějších trendů důraz na použití oblíbených polarizačních čoček. Vybrat si můžete z široké nabídky odstínů šedé, hnědé, zelené. a to i v rafinovaných gradientních odstínovaných tónech.Dioptrické nebo sluneční? Záleží jen na vás

„Máme zkušenost, že si zákazník vyhlídne svůj vysněný tvar brýlí, ale najde je pouze jako sluneční s tmavou čočkou nebo naopak. Proto nabízíme zákazníkovi možnost si čočku vybrat, a není problém ani dodat stejný rám s čočkou v jiném provedení,vysvětluje Lukáš Janošík, designér slunečních brýlí.

NOVÉ MODELY SE SLUNEČNÍMI KLIPY

Nová kolekce je také rozšířená o brýle se slunečními klipy. Praktické řešení 2v1 zajistí jak potřebnou korekci zraku, tak ochranu očí před sluncem a UV zářením. Klipy fungují na magnetickém principu, a tak je jejich nasazení jednoduché a rychlé.

 

 

Více na www.relaxworld.cz KATALOG 2022 www.relaxworld.cz/katalogy.