Redakční proměna pro nevěstu!

Redakční proměna pro nevěstu!


Do redakčního projektu Svatební proměna s KetoMix jsme vybrali soutěžící Zuzanu, která bude hubnout dva měsíce pod dozorem výživové poradkyně.

Zuzana se přihlásila do výzvy s jasným cílem, a to zhubnout do svatebních šatů, aby byla krásná na svůj den D.

Do svatební proměny jsem se přihlásila, protože mám již dlouho ve skříni své vysněné svatební šaty a já je stále nedokázala obléknout. Když jsem viděla nabídku do svatební proměny, rozhodla jsem se to risknout, že možná společnými silami s redakcí a produkty KetoMix se mi to podaří. Protože šatů jsem se rozhodně nechtěla vzdávat :) Den D bude 9.9. 2022“ říká Zuzana.

 

Co je to KetoMix dieta?

KetoMix využívá jednoduchý princip hubnutí, který funguje na všechny bez rozdílu věku či pohlaví. Když kontrolovaně omezíte ve svém jídelníčku příjem sacharidů (tedy cukrů), v těle nastane naprosto přirozená biochemická reakce. Chybějící cukry začne nahrazovat ketony, což jsou látky, které si samo vytvoří z vašeho uloženého tuku. To znamená - omezíte cukry, a pokud máte zásoby tuku, tělo ketony využije jako náhradní zdroj energie. Tím pádem hubnete jen tuk, nikoli svaly. A vaše kila začnou ubývat. Rychle a bez sebemenší námahy.

  

KetoMix dieta vám poskytne vše, co pro hubnutí potřebujete

Pokud chcete hubnout opravdu efektivně a bez toho, abyste pravidla diety museli zdlouhavě studovat, svěřte se do rukou odborníků. KetoMix dieta vám poskytne jídla na celou dobu hubnutí. K ruce budete mít výživové poradkyně, které vám zdarma zodpoví všechny vaše dotazy. Vybírat si budete z široké nabídky jídel – od koktejlů přes proteinové tyčinky, kaše či pudinky až k omeletám a polévkám, pečivu nebo těstovinám. Chutě na sladké zaženete perníkem, nízkosacharidovými čokoládami, palačinkami, marmeládami a čokoládovými krémy. A dovolit si můžete i sklenku vína, pizzu, chipsy nebo třeba sušené maso. V teplých dnech se můžete osvěžit
i zmrzlinou nebo lahodnými sirupy.

 

 

 

Zdroj: www.ketomix.cz