Jak zklidnit pokožku po opalování?

Jak zklidnit pokožku po opalování?

HEI POA Soins Solaires péče po opalování


Zklidňuje a regeneruje pokožku

Sluneční paprsky dělají s naší duševní stránkou hotové zázraky, zato pokožce mohou i ublížit. Po delším vystavení slunci bývá nepříjemně napnutá, dehydrovaná, podrážděná a je tak třeba se o ni dobře postarat. Francouzská značka HEI POA nabízí kosmetické výrobky s jedinečnými recepturami. Obsažený přírodní olej Tahiti Monoï má pozoruhodně silný účinek na vyživení, hydrataci a celkovou regeneraci pokožky. Během letošního léta vyzkoušejte dva produkty HEI POA s Monoï, které hýčkají pokožku po slunění: Zklidňující gel po opalování a Mléko po opalování ve spreji.  

 

TAHITI AO MONOI OIL & ORGANIC ALOE VERA AFTER SUN FRESH GEL

Zklidňující gel po opalování

Osvěžující lehký balzám HEI POA s obsahem aloe vera okamžitě chladí a zklidňuje pokožku obličeje i těla, která je po pobytu na slunci často napjatá, vysušená a mnohdy také spálená. Přípravek obohacený o přírodní olej Tahiti Monoï má nelepivou texturu, která se rychle vstřebává a hydratuje až po dobu 24 hodin, čímž předchází olupování pokožky a tvorbě šupinek. Zároveň uvolňuje napětí pokožky, obnovuje měkkost a jemnost kůže. Gel podporuje zářivé a dlouhotrvající opálení.  Obsažený olej Monoï dodává pokožce jemnou vůni kokosu a květu tiaré. 96 % složek je přírodního původu.

Balení 150 ml s pumpičkou zakoupíte na Notino.cz za 399 Kč.

 

TAHITI AO MONOI OIL & ALOE VERA AFTER SUN MILKY SPRAY

Mléko po opalování ve spreji

Mléko po opalování HEI POA s přírodním olejem Tahiti Monoï poskytuje úlevu napjaté, spálené pokožce, celkově ji zklidňuje, regeneruje a maximálně hydratuje. Díky obsahu aloe vera velmi účinně osvěžuje a ochlazuje pokožku. Mléko prodlužuje a viditelně zlepšuje opálení, omezuje tvorbu šupinek a brání olupování pokožky. Pokožku obejme smyslnou vůní kokosu a tiaré. Uživatelsky přívětivé balení 150 ml s pumpičkou usnadňuje aplikaci.  

Zakoupíte na Notino.cz za 399 Kč.

 

 

O oleji Monoï

Monoï je přírodní olej extrahovaný z kokosové dřeně, ve kterém byla macerována poupata květiny tiaré čili gardénie (Gardenia tahitensis). Tiaré je známá svou intenzivní vůní a pozoruhodnými kosmetickými účinky. Roste pouze na Tahiti, její květ se stal symbolem Polynésie. Historie vzácného oleje Monoï se datuje do doby před více než 2000 lety, kdy jej domorodí Polynésané denně využívali pro lékařské, kosmetické a náboženské účely. Výrobní proces oleje Monoï má přísná pravidla. Více o výrobě na videu na facebookovém profilu HEI POA.

 

Francouzská značka HEI POA…

…je ve Francii pátou nejprodávanější značkou kosmetiky. Již od roku 1976 dodává na trh jedinečný olej Tahiti Monoï. Označení původu „Tahiti Monoï Oil“ jí bylo uděleno v roce 1992. Označení zaručuje kvalitu, vyrobenou v souladu s tradicí a místní polynéskou ekonomikou. Veškeré používané ingredience i celý výrobní proces Monoï Oil podléhají přísné kontrole. Značka HEI POA díky tomu obdržela štítek DO-Designation of origin, neboli „označení původu“. Více o značce Hei poa na Heipoa.com.

 

HEI POA je kosmetická značka francouzské společnosti Laboratoires Gilbert Cosmétiques.