Objevte řadu Green Herous a novinky od Yves Rocher

Objevte řadu Green Herous a novinky od Yves Rocher


#GREENHEROES – novinky 2022

Protože každý krok může znamenat změnu

 

NAŠE KOLEKCE GREEN HEROES byla vyvinuta speciálně tak, aby naplňovala naše ekologické závazky a nabízela kosmetické produkty, které redukují náš dopad na životní prostředí.

ŽÁDNÉ PLASTY: Naše řada Tuhých produktů jde ještě dál, co se týče úspory zbytečných materiálů. 60 % obalů tvoří náš vlastní kartonový odpad a papírové krabičky jsou dále 100% recyklovatelné.

VÍCE KRÁSY: Naše Tuhé šampony jsou bez sulfátů a obsahují 99 % biologicky odbouratelných složek. Jsou extra pěnivé a mají neodolatelné vůně! Jejich šetrné textury a aktivní látky získávané v Bretani nám umožňují vytvářet vysoce efektivní produkty, jejichž používání je zároveň požitkem pro naše smysly.

Pokud používáte naši Green Heroes řadu produktů, významně tím pomáháte chránit naši přírodu a planetu! A co víc - za každý zakoupený produkt vysadí Nadace Yves Rocher jeden strom.

TUHÝ ODLIČOVAČ NA OBLIČEJ S MĚSÍČKEM

Ačkoli se to může na první pohled zdát, tento Tuhý odličovač na obličej není obyčejná kostka mýdla. Jeho složení bylo vyvinuto tak, aby respektovalo přirozené pH pokožky. Složení je obohaceno o výtažek z organicky pěstovaného měsíčku v La Gacilly, díky čemuž je extra šetrné pro pleť a efektivně odstraňuje make-up bez pocitu pnutí. Tuhý odličovač na obličej obsahuje více než 99 % biologicky odbouratelných složek, neobsahuje žádné mýdlo a je zcela bez sulfátů. Výroba probíhá výhradně ve Francii a složení je obohaceno o měsíček, který si pěstujeme na polích v okolí bretaňského městečka La Gacilly. Dost možná právě čtete o svém příštím nejoblíbenějším produktu!

JEHO PLUSOVÉ BODY: Ultra krémová pěna s úchvatnou vůní květin. Papírový obal obsahuje 60 % materiálu, který pochází z našeho vlastního odpadu a je 100% recyklovatelný. Plast není třeba! 100 g – 249 Kč

 

1 Tuhý odličovač na obličej = až 2 x 125 ml klasického tekutého odličovače.

 

TUHÝ ŠAMPON NA MASTNÉ VLASY

Ideální pro rychle se mastící vlasy. Tento Tuhý šampon hloubkově čistí pokožku hlavy. Má detoxikační efekt, díky čemuž zanechá vaše vlasy lehké, svěží a hebké. Obsahuje více než 99 % biologicky odbouratelných složek a je zcela bez sulfátů. Výroba probíhá výhradně ve Francii a složení je obohaceno o organickou mátu, která je pěstována na polích v La Gacilly v Bretani.

JEHO PLUSOVÉ BODY: Bohatá pěna a úžasně svěží vůně. Papírový obal obsahuje 60 % materiálu, který pochází z našeho vlastního odpadu a je 100% recyklovatelný. Plast není třeba! 60 g – 219 Kč

1 Tuhý šampon = až 2 flakony klasického 300 ml balení šamponu.*

 

Další produkty a také více informací na www.yvesrocher.cz.