Vymáčkněte z léta ovocnou šťávu rozmanitých kombinací

Vymáčkněte z léta ovocnou šťávu rozmanitých kombinací


Záleží vám na udržitelnosti a máte zelený postoj k životu? Produkty z řady Love Nature jsou ohleduplné k naší planetě díky biologicky rozložitelným recepturám smývatelných produktů, balením z recyklovaného plastu

a bio ingrediencím přírodního původu. I malé kroky přispějí k viditelným výsledkům. Dopřejte si voňavou krásu, ze které budete mít opravdu dobrý pocit.

 

3x ovocná řada Love Nature s bio kakaovým máslem a kokosovým olejem (1 balíček v hodnotě 509,70 Kč)

Dovolte lahodné řadě Love Nature s přírodním bio kakaovým máslem a kokosovým olejem, aby pečovala o vaši pokožku. Produkty s bohatou texturou mají skvělé vyživující i hydratační účinky a jejich receptury jsou vyvinuty promyšleným a udržitelným způsobem. Hledáte-li dokonalý hydratační přípravek, který se navíc báječně vstřebává do pokožky, vsaďte na produkty s kakaovým máslem. Získejte jeden ze 3 balíčků obsahující tekuté mýdlo na ruce, vyživující sprchový krém, tělový krém a užijte si jedny z nejvíce pečujících přísad, které příroda může nabídnout. Produkty poskytují ověřenou 24hodinovou hydrataci a provoní pokožku jemnou a pečující vůní.

 

Odpovězte na soutěžní otázku a hrajte o balíček produktů značky Oriflame.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: M. Štěpán, D. Rumínková, A. Plačková