Víme, co teď letí v oblasti sexuálního zdraví

Víme, co teď letí v oblasti sexuálního zdraví


V průběhu Gay Pride v červnu 2022 bude Satisfyer, celosvětově vedoucí značka na poli sexuálního zdraví, zdůrazňovat klíčová témata, která jsou stále tabu, jako například důležitost toho starat se o své duševní
i fyzické zdraví a stejně tak o své sexuální potřeby a to za každé životní situace.

V době jako je ta dnešní je sebeláska a péče o sebe sama stále více důležitá. Sebeláska je výsledkem  působení různých činností, které uděláte pro své zdraví a spokojenost. Znamená to, že identifikujete, poznáte, a pak uděláte to, co je pro vás nejlepší. 


Satisfyer Endless Fun

Toto smyslné, snadno přenosné zařízení je určeno pro každého bez rozdílu pohlaví a nabádá ke zkoumání vaší představivosti, zejména v partnerském vztahu. Měkká silikonová hlavice je otočná o 180° a umožňuje všestranné využití této hračky ve všech myslitelných polohách.


Doporučená cena: 1 290 Kč

 

Satisfyer Elastic Game

S modelem Satisfyer Elastic Game ze silikonu si budeš moci užívat maximální flexibilitu: díky 2 motorkům
a ohebnému drátku uvnitř se tento univerzální společník dá používat jako přikládací vibrátor, erekční kroužek nebo partnerský vibrátor.


Doporučená cena: 1 290 Kč

 

Širší nabídku najdete v našem článku zde nebo na www.satisfyer.com.

My jsme si pro vás připravli soutěž a vyhrát můžete tuto krásnou novinku:


 "Satisfyer Cotton Candy"

Satisfyer Cotton Candy zaujme oválným tvarem a kompaktním designem. Nasazovací vibrátor vyrobený z tělu příjemného silikonu rozmazluje klitoris vzrušující kombinací tlakových vln a vibrací.

Main-Feature-Icons_Gray_Air-Pulse-Vibration-2in1 Současná stimulace klitorisu tlakovými vlnami a vibracemi
Main-Feature-Icons_Gray_Silicone Vyrobeno ze super měkkého lékařského silikonu šetrného k pokožce, který je hladký na dotek a velmi hygienický
Main-Feature-Icons_Gray_Silicone Díky voděodolnému povrchu (IPX7) lze tuto pomůcku bezpečně používat i ve vodě a navíc se snadno čistí

15letá záruka 11 stupňů intenzity tlakových vln + 12 vibračních programů, 2 samostatně ovladatelné motory Příjemný a šetrný silikon, Vodotěsný (IPX7) Tichý režim, Lithium-iontová baterie Součástí balení je USB magnetický nabíjecí kabel, Snadné čištění.

Satisfyer Cotton Candy: Vibrátor s tlakovou vlnou s hravým vzhledem, který poskytuje vzrušující stimulaci klitorisu kombinací vibrací a tlakových vln. 2 samostatně ovladatelné motory s 11 programy tlakové vlny a 12 vibračními programy poskytují řadu možných kombinací - takže můžete rychle najít své oblíbené nastavení!
Hlava aplikátoru Satisfyer Cotton Candy je vyrobena z hygienického silikonu šetrného k tělu a těsně přiléhá k klitorisu. Oválný tvar se při používání snadno drží a je zakončen dekorativními designovými zvýrazněními na zadní straně výrobku. Díky svému kompaktnímu tvaru je vibrátor ideálním společníkem na cesty a nenápadně zmizí v tašce nebo kufru, aniž by zabíral mnoho místa. Díky hravému designu je ideální i pro začátečníky.

Kompaktní odkládací vibrátor na cesty: Satisfyer Cotton Candy
Díky voděodolnému provedení (IPX7) vám Satisfyer Cotton Candy udělá radost i ve vlhkém prostředí: Vezměte si ho s sebou do sprchy, do vany nebo do bazénu a nechte se hýčkat 2 výkonnými motory. Poté jej můžete snadno vyčistit teplou vodou a jemným mýdlem. Integrované baterie se dobíjejí pomocí přiloženého USB nabíjecího kabelu.

 

 

Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.