Oslavte Mezinárodní den růžové

Oslavte Mezinárodní den růžové


Kalendář se hemží významnými dny a oslavami a svůj jedinečný den má i růžová. Mezinárodní den této barvy připadá každoročně na 23. června. Vezměte si na sebe svůj oblíbený růžový outfit, kupte si pro sebe nebo někomu pro radost růžovou kytičku, dívejte se na svět chvíli růžovými brýlemi, sejděte se s kamarádkami             a užijte si společně růžový přípitek. Máme pro vás několik tipů, jak růžový čtvrtek pojmout.  

 

1) Ať má léto grády

Mezinárodní den růžové se slaví na samém začátku kalendářního léta a to vybízí k tomu, doplnit ho hitem aktuální sezóny, stylovým Bohemia Sektem Ice PiNK! V jednoduchosti je kouzlo a nejinak tomu je i s tímto růžovým osvěžením. Do větší vinné sklenky dejte led, nalijte vychlazený Bohemia Sekt Ice PiNK!, dozdobte čerstvou malinou a snítkou máty a s kamarádkami odstartujte léto, co má grády! Přesunete oslavy na lehátka
u bazénu? Nebo vyrazíte na zahradu na „PiNKnik“?

 

2) Na zákusek a skleničku s kamarádkou

Věděli jste, že růžová barva podporuje i chuť k jídlu? Zvláště pak chuť na sladké. Neponechte to náhodě
a upečte pro sebe a kamarádku něco dobrého. Recepty i novinky z vašeho turbulentního života si pak můžete vyměňovat u skleničky vína MOTÝL Muskat Ottonel, z jehož etikety vás k dalšímu kousku koláče vybídne růžový motýl.

 

3) Rosé tečka

Růžovou zakončete i celý den. Sezvěte kamarádky a užijte si filmový večer se sklenkou Mionetto Prosecco Rosé. Svezte se na vlně italského stylu a pusťte si některou z perel tamní filmografie. Co třeba italskou komedii o vytvoření vlastního ostrova Rose island? Nebo se raději zasmějete u seriálu Astrologický průvodce pro zlomená srdce? Tak či tak, sklenka růžového Mionetta bude skvělou tečkou vašeho rosé dne.

 

 

Výbavu na oslavy růžové pořídíte v běžné obchodní síti nebo na e-shopu www.osobnivinoteka.cz.