Letní scéna v Babiččině zahradě

Letní scéna v Babiččině zahradě


 Babiččina zahrada v Průhonicích u Prahy patří mezi nejkouzelnější podniky u nás. Kdo vstoupí přes práh, rázem se ocitá na chalupě u babičky. Velká kamna uprostřed místnosti jsou dominantní a dokonalé zároveň. Každá modře zbarvená kachlička by mohla vyprávět. Když se host usadí ke dřevěnému stolu je emočně naplněn. Nyní následuje ale to nejlepší. Báječné pokrmy, které mají jedno společné, a to pořádný základ a kvalitní suroviny. Po příchodu na samotnou zahradu, kde jsou rozptýlené altánky a zpívají ptáci, není cesty zpět. Okouzlení je tu.

Rozkvetlá zahrada, kde poletují motýli a mísí se vůně vzrostlých květin se servírovanými pokrmy, to je Babiččina zahrada. Jelikož tu máme léto, Babička nezahálí a připravila si letní scénu. Mimo klasického menu, kde nechybí svíčková či kachna, přibydou ukrajinské pokrmy. „Díky nastalé situaci na Ukrajině pomáhám svým krajanům, jak jen to jde. V Babiččině zahradě jsem ubytoval a zaměstnal několik žen a vytvořili jsme společně tým lidí, kteří nepřežívají, ale snaží se plnohodnotně žít a rozdávat radost příchozím,“ říká majitel a srdce celé rodinné firmy Yurij Kolesnik.

Nově se hosté mohou těšit na boršč či pelmeně v autentické podobě. Nejde o propagaci, ale o příběhy, které jsou hmatatelné a nikdy více nebyla cítit náruč babičky.

Více také na babiccinazahrada.cz.