TIP REDAKCE: CAFÉ BUDDHA DELIVERY a letní menu

TIP REDAKCE: CAFÉ BUDDHA DELIVERY a letní menu


Restaurace Café Buddha mění svůj koncept. Uzavírá na léto svou pobočku ve Vršovicích a přechází do světa online gastronomie. Nově vzniká Café Buddha Delivery.

„Již od začátku našeho působení, tj. už přes deset let jsme měli silné rozvozy. Také díky tomu se nám podařilo přečkat pandemii a otevřít v ní další projekt PRU58. Společnost je díky posledním rokům a současné situaci v zahraničí jiná. Změnila své návyky a potřeby. Café Buddha je zafixovaná u mnohých jako skvělá Asie na talíři, která chutná i z krabičky. Naše rozvozy stále rostou, proto jsme se rozhodli v případě Café Buddha jít přes léto pouze cestou delivery. Díky tomu můžeme našim klientům přes náš eshop a Dáme jídlo nabídnout širší rozvozovou nabídku s větším pokrytím. Zajišťujeme nyní téměř celou Prahu a okolí,“ říká majitel a executive chef Štěpán Návrat.

Nově v nabídce přibyla letní edice. V ní každý najde několik variant celého menu, které si může vychutnat doma na terase, zahradě či v parku s přáteli. Lze například jmenovat Letní Vietnam Menu, které obsahuje Duck Summer Roll neboli letní závitek s kachním masem, nudlemi, zeleninou a bylinkami. Hlavní chod je Bun Bo Nam Bo. Tento nudlový salát s grilovaným hovězím asijskými bylinkami, zeleninou, nuoc cham zálivkou a arašídy je nepřekonatelný. Aby menu bylo kompletní je součástí domácí limonáda. To vše za 349 Kč.

V nabídce je dále Letní Poké Menu, Letní Tokyo Menu, Letní MakiMaki Menu, Letní Vege Menu, Letní Curry Menu a Letní Bangkok Menu. To jsou nabídky pro jednotlivce. Nechybí ovšem i Letní „Combo“ Menu pro 2 nebo 4.

 

Zážitek kdekoliv a kdykoliv s Café Buddha Delivery!