Příliv hydratace pro citlivou pokožku

Příliv hydratace pro citlivou pokožku

Vysoký obsah kyseliny hyaluronové vysušené pleti prospívá


Je vaše tvář v tomto období vysušená, cítíte nepříjemné pnutí? Dermokosmetika DERMEDIC z řady HYDRAIN3 Hialuro je doslova balzámem pro dehydrovanou nebo výjimečně vysušenou pokožku.

V tomto období je dostatečná hydratace více než důležitá. Ochranné funkce dehydrované pokožky jsou totiž oslabené a snadno dochází k poruchám v procesu tkáňové obnovy. Dermokosmetika DERMEDIC z řady HYDRAIN3 Hialuro je kompletní hydratační řada s obsahem kyseliny hyaluronové pro péči o silně dehydrovanou nebo výjimečně vysušenou pokožku. Při její výrobě je využívána voda z artéského termálního pramene, která má nejvyšší čistotu, a to bez látek s alergenním potenciálem.

Vyhrajte dvě hydratační superstars:

Krémový čisticí gel z řady Dermedic Hydrain3 Hialuro poskytne pleti účinnou hydratační péči. Šetrně odstraňuje make-up a nečistoty, přitom ale nedráždí pokožku a nenarušuje její přirozenou hydrolipidovou vrstvu. Díky obsahu makadamiového oleje zmírňuje pocit napjaté pokožky a zlepšuje pružnost. Obsažené výtažky z mořských řas pokožku chrání před účinkem volných radikálů. Hydratují a posilují stěny krevních cév, stimulují správnou funkci pokožky a škáry.

Aktivní složky nového nočního krému Dermedic Hydrain3 Hialuro zahrnují unikátní komplex AqualareTM, který pro maximální účinek kombinuje hned čtyři různé formy této kyseliny. Noční hloubkově hydratační krém viditelně redukuje známky stárnutí, omlazuje, projasňuje. Pokožku zároveň zpevňuje, zlepšuje její hustotu, dodává jí objem, vyplňuje a vyhlazuje vrásky.  Krém okamžitě ulevuje od pálení a pocitu napnuté pokožky. Při použití je přípravek jemný, krásně se roztírá, příjemně voní. Neucpává póry a díky obsahu výhradně čisté artéské vody nedráždí pokožku.

 

Chcete Dermedic vyzkoušet? Vyhrajte zmíněné výrobky Hydrain3 v naší soutěži.

 

Vysoce kvalitní hydratační hypoalergenní noční krém a krémový čisticí gel Hydrain3 od Dermedic, obsahující křišťálově čistou artéskou vodu, jsou ideální péčí i pro velice citlivou pokožku.

 

Dermedic zakoupíte v lékárnách, na lékárenských e-shopech a na Notino.cz.

Více také na www.dermedic.info.

 

Kromě nočního krému, který můžete vyhrát v naší soutěži, představila značka Dermedic nedávno také denní hloubkově hydratační krém Dermedic Hydrain3 Hialuro.
Zakoupíte jej například na Biotika.net.  

Odpovězte na soutěžní otázku:

 

 

 Podmínky SOUTĚŽE - Sledujte nás na FB a také IG.

 

 

 

Výherci: P. Mocová, A. Stehlíková, D. Hrůšová