Dovolená v přírodě?

Dovolená v přírodě?

Inspirujte se na 25. ročníku Výstavy stanů, kde je k vidění 180 modelů


Konec školního roku je za rohem, a to neznamená nic jiného, než že nás čeká léto plné dobrodružství. Češi v posledních letech stále častěji hledají únik do přírody, což potvrzuje i průzkum společnosti 4camping.cz, v němž je kempování na druhém místě v preferencích na letošní dovolenou. První místo si drží dovolená
u moře.

Více než polovina dotazovaných Čechů (69 %) plánuje do letních outdoorových aktivit zařadit pěší výlety. Každý třetí Čech se vydá vstříc cyklistice a kempování a každý čtvrtý si hodlá dopřát zážitek v podobě spaní v přírodě.

Ať už k vodě, na festival, nebo náročný outdoor či rodinnou dovolenou, plátěný příbytek je alfou a omegou k tomu, abyste si odvezli ty nejpříjemnější zážitky. Trendem pro letošní rok je komfort a luxus, k čemuž se vyjadřuje tiskový mluvčí Výstavy stanů Vít Hruška: „Lidé méně hledají levná a ne tak komfortní řešení a nehledí tak na cenu, jako na kvalitu. Zaznamenali jsme nárůst zájmu o dražší bavlněné stany s nafukovací konstrukcí, vyhřívané koberce, ale třeba také lehátka a matrace namísto klasických karimatek.“ Nedělejte unáhlená rozhodnutí a vyrazte do pražských Letňan na Výstavu stanů, s jejichž výběrem pomůže pečlivě vyškolený odborný personál, který bude po celou dobu akce připraven poradit a zodpovědět jakékoliv dotazy. Na místě půjde rovněž objednat nebo vyzvednout zboží z e-shopu 4camping.cz s nejširší nabídkou kempingového, turistického a outdoorového vybavení.

Hlavní výhodou této největší akce svého druhu ve střední Evropě je unikátní možnost si veškeré zboží vyzkoušet, osahat, porovnat a většinu zde i zakoupit. Na místě je k vidění 180 postavených modelů rodinných, turistických i expedičních stanů, 350 modelů dekových, mumiových, péřových i dětských spacáků a více než 300 modelů nafukovacích, samonafukovacích i pěnových karimatek. To vše od více než 60 značek z celého světa.

I letos na návštěvníky čekají velké výstavní slevy a soutěž o atraktivní ceny. Otevřeno je každý den od 10:00 do 20:00 hodin, včetně víkendů a svátků. Vstup a parkování jsou zdarma.

 

Více na www.vystavastanu.cz.
Výstava stanů, spacáků a karimatek
Termín: 7. 6. - 31. 7. 2022
Místo: Výstaviště PVA EXPO Praha Letňany
Parkování i vstup jsou zdarma.
Vše vystavené a mnohem více najdete na www.4camping.cz

 

 

O 4camping.cz

4camping.cz je největším e-shopem s outdoorovým, turistickým a kempingovým vybavením, který v letošním roce již potřetí získal ocenění v soutěži ShopRoku 2021. Prvenství obhájil v Ceně kvality v kategoriích Sportovní vybavení i Sport a fitness. V loňském roce obdržel 4camping.cz také cenu v kategorii Absolutní vítěz. Společnost provozující e-shop je od roku 2012 rovněž pořadatelem největší prodejní akce zaměřené na outdoor – Výstavy stanů a vybavení do přírody. Tým zkušených milovníků outdooru vám vždy rád poradí osobně na prodejnách či prostřednictvím e-shopu.