Tip redakce: Poznávací hračky pro vaše děti

Tip redakce: Poznávací hračky pro vaše děti

POZNEJTE VŠECHNA ZVÍŘATA SVĚTA S NOVÝMI SADAMI LEGO® DUPLO®


Začněte ve velkém se sadami LEGO® DUPLO® se zvířaty z celého světa!

Množství zábavných prvků a detailů, které jsou součástí hry se stavebnicí LEGO® DUPLO®, pomáhají dětem vkročit do života ve velkém. Nové stavebnice Divoká zvířata vtáhnou děti do hry, ve které poznají svět zvířat pěkně zblízka. To vše dohromady vede k nekonečným možnostem zábavy, spokojenému batoleti a dobrodružství pro celou rodinu.

Každá cesta někde začíná

S kostkami LEGO® DUPLO® začíná pořádná zábava. Batole při hře s kostkami zažívá radost z úspěchu, ale naučí se i nevzdávat se při prvních obtížích. Hrou rozvíjí emoce a vnímání, komunikační dovednosti a další schopnosti, jako jsou například trpělivost, důvěra a řešení problémů.

Velké kostky pro velké začátky

Široká nabídka postav, motivu a příběhů setů LEGO DUPLO pomůže batolatům popustit fantazii naplno a prožít vlastní divoké a úžasné příběhy, které dětem nabízejí prostor k vyjádření toho, kým doopravdy jsou. Při hraní rolí se mohou naplno svobodně a kreativně vyjádřit, čímž zároveň zlepšují své komunikační dovednosti.

Příležitost k rozvoji

Stavebnice LEGO® DUPLO® pomáhají dětem hrou s kostkami rozvíjet jemnou motoriku. Skládání
a kombinování různých kostek rozvíjí koordinaci pohybu očí s pohybem ruky. Při stavění navíc děti narážejí na nejrůznější problémy a zlepšují si tak schopnost jejich řešení.

Ponořte se do objevování

Sledovat, jak děti rostou a při tom se hrou s kostkami LEGO® DUPLO® rozvíjejí, je dojemné a zábavné. Od útlého věku skrze hraní děti zažívají běžné životní situace. Od praktických dovedností až po ty společenské, hra se stavebnicí LEGO® DUPLO® inspiruje a podporuje dětskou představivost, zvědavost a odvahu dělat další kroky nebo přidat další kostku.

 

OBJEVTE SVĚT ZVÍŘAT

LEGO® DUPLO® Divoká zvířata Afriky (10971)

Afrika je kontinent, který zaujímá ve fantazii dětí i dospělých zvláštní místo. Sada obsahuje roztomilé slůně
a mládě žirafy. Součástí je také učební pomůcka v podobě dioramatické podložky na hraní. Prvky afrického prostředí, jako je skála, vodopád, květiny či strom baobab, podporují hraní rolí. Inspiraci lze najít v přiloženém návodu, který nabízí ilustrace pro začátek příběhu.LEGO® DUPLO® Divoká zvířata oceánů (10972)

Vplujte do magického podvodního světa plného barev, divů a života! Sada obsahuje velrybu a velrybí mládě, rybičku Klaun, která dělá ve vodě bubliny a korálový útes se skluzavkou. Tato sada vybízí děti, aby se dozvěděly více o rybách a jejich přirozeném prostředí.

LEGO® DUPLO® Divoká zvířata Jižní Ameriky (10973)

Hora, jeskyně, veliký strom a sedm různých zvířat čekají v této sadě na všechny nebojácné mladé průzkumníky! Tukana a párek opic doplňují čtyři roztomilá nová zvířátka: krokodýl, mládě tygra, alpaka a lenochod. Ať už se kloužou dolů po vodopádu, nebo se schovávají na stromě, nabízí tato rozsáhlá sada nekonečné možnosti hraní na role a dobrodružství v džungli!

LEGO® DUPLO® Divoká zvířata Asie (10974)

Bohatou paletu pastelových barev a široký výběr roztomilých zvířátek v této sadě doprovází i zbrusu nová zvuková kostka! Zvuková kostka vydává zvuky zvířat a jejich prostředí, což povyšuje zážitek z hraní na další smyslovou úroveň. Liána, které se lze chytit, úkryt na stromě a vodopád, po kterém se jde klouzat, jsou jen některé z nekonečných skvělých nápadů pro nespočetná zvířecí dobrodružství!LEGO® DUPLO® Divoká zvířata světa (10975)

Tato zábavná a působivá sada se může pochlubit dvaadvaceti zvířaty a sedmi světadíly, díky nimž se děti seznámí s různými zvířaty a jejich životním prostředím. Zbrusu nová hrací kostka, která je též součástí této sady, vydává zvuky zvířat a jejich přirozeného prostředí a posouvá tak učení na ještě vyšší úroveň. Přiložená hrací podložka vtáhne děti do hry. Vaše nejmenší se tak mohou vydat objevovat i severní pól!LEGO® DUPLO® Divoká zvířata Evropy (10979)

Uveďte malé milovníky zvířat do světa divočiny a evropských biotopů. Výuková stavebnice obsahuje 11 různých zvířat v přirozených prostředích. Těšit se lze na figurky 2 dospělých jelenů a jejich mláděte, medvěda, lišky, divokého prasete, ptáčka, králíka, kachny a 2 veverek. Nechybí jeskyně a stromy, kde zvířata naleznou úkryt
a potravu. Skládací herní podložka s motivem lesa vykouzlí trojrozměrnou plochu na hraní.